Realizácia bielej kuchyne – Bratislava

#16

Realizácia bielej kuchyne v tomto prípade predstavuje spojenie bieleho lesku, benátskeho štuku a dekóru  Atelier tmavý – takáto kombinácia nemôže dopadnúť zle. Aj keď biela kuchyňa môže pre niekoho predstavovať nemocničné, chladné prostredie, s kúskom citu sa razom premení na srdce domova a biela nás nikdy neomrzí.

Realizácia bielej kuchyne - Bratislava
O čom sa dočítate v tomto článku ?

Aké je riešenie rohu typické pre ikuchyne! ?
Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni ?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni ?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu ? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii ?

Kuchynská linka s neobyčajným riešením horných skriniek.
Jedálenský stôl z materiálu pracovnej dosky.
Vinotéka priamo v jedálnskom stole.
Jedálenské stoličky s kovovou podnožou.

vinotéka v stole

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

riešenie rohu v kuchyni

Naše štandardné riešenie rohu s otvorenými policami. Šikovne sa doň schová kávovar, či iný pomocník do kuchyne. Z hľadiska jednoduchšej údržby odporúčame, aby ste pri takomto riešení zvolili drevené poličky.

zafrézované hliníkové madlo

Na celú kuchyňu sme použili zafrézované madlo v hliníkovom prevedení. Výhodou tohto madla je, že vôbec netrčí a teda o madlo nemôžete pri varení zavadiť. Zároveň opticky predlžuje vodorovné línie a tým celkovo aj línie kuchyne.

Fantázie sa medze nekladú a preto, ak to priestor dovoľuje, nebojte sa experimentovať – tu vidíde, ako zaujímavo pôsobia skrinky, ktoré na prvý pohľad ani nepôsobia, že sú osadené v kuchyni.

vinotéka v jedálenskom stole

Celkový pohľad, ktorý nám ukazuje elegantné prepojenie kuchynskej linky s jedálenskym stolom. Takéto riešenie opticky zväčší obývačkový priestor a oddeľuje ho od kuchyne.

Drez BLANCO DALAGO 6

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

Vytváranie nábytku na mieru nám povoľuje plniť priania klientov a taká vinotéka priamo v stole nie je už teda vôbec žiadnou novinkou – kto by nechcel mať fľašu obľúbeného červeného vína priamo v stole?

Aké materiály sú použite v tejto realizácii ?

Spodné dvierka na kuchyni: Biely akrylát vo vysokom lesku
Horné dvierka na kuchyni: Ateliér tmavý
Pracovná doska: Ateliér tmavý
Zástena: Benátsky štuk od firmy ARTHE
Úchytka: Hliníkové zafrézované madlo
Osvetlenie: LED studená biela 

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk