2,5-izbový byt v Urban Residence

#25

Ani menší  priestor nemusí byť postrachom, ak sa k jeho zariaďovaniu pristúpi s citom. Nasledujúci byt v Urban Residence je dôkazom toho, ako vkusne je možné zariadiť kuchyňu, ktorá plynule a nenápadne prechádza do obývacej časti. Kuchynské dvierka, ktoré sú v prevedení antracitový mat, zároveň búrajú mýty o tom ako sa treba v menších priestoroch vyhýbať tmavým farbám.

2,5 izbový byt v Urban Residence
O čom sa dočítate v tomto článku ?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu?
Aký vstavaný nábytok sme použili pre realizáciu?

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii ?

Kuchynská linka spojená s obývacou zostavou.
Vstavaný nábytok  v celej realizácii.
Rozkladacia pohovka  by TOM pre 3 os.
Jedálenské stoličky Wir Chair

antracitová kuchyňa a biela obývačka
prepojenie obývačky a kuchynskej linky

Drevodekor Dub zlatý sa nevolá zlatý „len tak“ – jeho zlatisté sfarbenie však vieme povýšiť na úplne inú úroveň ak mu vyberieme vhodné podsvietenie. K Dubu zlatému sa dokonale hodí teplé biele svetlo – vtedy bude naozaj zlatý.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

antracitová kuchyňa spojená s obývačkou

Zladenie farby podlahy s dekorom, ktorý bol použitý na kuchyni a ostatných prvkoch v byte, vytvorilo dokonalú súhru a nechýba ani zmysel pre detail. Dizajn perfektne dopĺňajú prvky, ktoré môžete nájsť na našom eshope.

obývacia zostava
skrinky do obývačky
Urban Residence

Dizajn perfektne dopĺňajú prvky, ktoré môžete nájsť na našom eshope www.ikuchyne.sk/eshop

spálňa

S našimi vstavanými skriňami nadobudnete pocit, akoby s interiérom žili. Stanú sa jeho dokonalou súčasťou a ako je to možné vidieť aj na tejto šatníkovej skrini v spálni, pôsobí, akoby tam ani nebola.

vstavané skrine v spálni

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

detská izba

Vstavaný nábytok na mieru oceníte hlavne v menších priestoroch. Táto detská izba nepatrí medzi tie najväčšie, no napriek tomu sme v nej vytvorili dodstatok úložného priestoru a to bez toho, aby izba vyzerala preplnene.

predsieň biela perleť
Aké materiály sú použite v tejto realizácii ?

Spodné a horné dvierka na kuchyni: Antracitový mat
Zástena a pracovná doska: Dub zlatý
Úchytka: Čierne zafrézované madlo
Osvetlenie: LED teplá biela
Dvierka na vstavanom nábytku: Biely perleťový mat
Výklenky na nábytku: Dub zlatý
Úchytka na nábytku: Hliníkové „L“ madlo

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk