Kuchyne do U

Uvažujete nad riešením kuchyne do U ?

Ponúkame Vám množstvo riešení, rád a vychytávok pri realizácii kuchyne do U. Asi základný problém, s ktorým sa musíme vysporiadať je riešenie dvoch rohov, ktoré pri tomto type kuchyne vzniknú. My v ikuchyne! máme vo zvyku jeden roh „zneužiť“ tak, že do rohovej skrinky osadíme kuchynský drez. Toto riešenie vychádza z faktu, že vačšina moderných bytov má prívod vody a odpadu práve v rohu miestnosti. Rohovú skrinku treba vnímať ako ťažšie prístupný priestor. Na obrázkoch nižšie máte možnosť vidieť riešenie kuchyne tohto typu s použitím rohovej skrinky so zalamovacími dvierkami. Tento typ skrinky s dvojicou dvierok zabezpečuje pohodlný vstup aj do ťažko prístupných miest kuchyne.

Ak to dispozícia dovolí, je možné druhý roh sprístupniť z obývačkovej strany. Na výber tu máte riešenie s tajnými dvierkami na dotyk, otvorenú skrinku slúžiacu ako knižnica, alebo vinotékovú skrinku na červené víno. Trendom moderného stavebníctva je, že je klasická kuchyna do U prepojená s jedálenskou a obývacou časťou. Ak disponujete dostatočne dlhým pôdorysom bytu, je možné jedálenský stôl priraziť priamo ku kuchyni a tak opticky zvačšiť obývaciu časť, v ktorej trávite azda najviac času pri sledovaní televízie. Pokiaľ sa Vám páčia naše riešenia neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si osobné stretnutie v Bratislave, kde Vám ochotne poradí náš vyškolení personál.

»
Špecifikácia:

Kuchyne do U
Rozmer kuchyne: 3350 x 2500 mm
Rozmer ostrovčeka: 2000 x 600 mm
Kuchynské dvierka: Biela perleťová
Pracovné dosky: Dub Bardolino

Cena kuchyne:

v prevedení STANDARD: 6.036 4.225 €
v prevedení PREMIUM: 6.923 4.846 €
v prevedení EXCLUSIVE: 9.437 6.606 €

Jednotlivé prevedenia sa líšia použitými materiálmi. V prevedení INDIVIDUAL sa medze nekladú. Môžete ľubovoľne kombinovať všetky prevedenia a tak cenu kuchyne prispôsobiť svojmu rozpočtu a požiadavkám. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky Vašej kuchyne do U volajte 0908 50 90 91

!
Profesionálne služby:

Rýchla cenová ponuka
Odborné poradenstvo
Laserové zameranie priestoru
Bezpečná doprava a vynáška
Profesionálna montáž
Záruka na kuchyne až 10 rokov