pic

Malé Krasňany

Galéria kuchýň pre projekt Malé Krasňany

Využite aj mimoriadny benefit, ktorý vám ponúka bývanie v Malých Krasňanoch.

KUCHYNE A VSTAVANÉ SKRINE

Spoločnosť ikuchyne! sa stala známou značkou na slovenskom trhu vďaka dvom zásadným pravidlám, ktoré striktne dodržiava. Používanie kvalitných materiálov od renomovaných firiem a prispôsobovanie výroby a montáže svojich produktov individuálnym požiadavkám svojich klientov sa stalo základom filozofie ich podnikania.
Prvé firemné pravidlo uplatňované na všetkých stupňoch výrobného procesu firme umožňuje dokonalé strojové opracovanie výrobných dielcov. Po ich zmontovaní zákazníci dostávajú kvalitné kuchyne, vstavané skrine, postele a ďalšie výrobky, ktoré nájdete v ich ponuke. Vďaka dôrazu kladenému na kvalitu spoločnosť ikuchyne! napríklad môže poskytovať na všetky pohyblivé komponenty doživotnú záruku. Tento bonus zákazník získava bez ohľadu na to, či je predávaná zostava v štandardnom, prémiovom alebo exkluzívnom prevedení.
Prispôsobovanie výroby a montáže svojich produktov individuálnym požiadavkám svojich klientov sa prejavuje vo viacerých rovinách. V prvom rade je to veľká rozmanitosť výroby v podobe jedenástich základných typov kuchýň. Spomenieme drevené kuchyne, s ostrovčekom, kuchyne prepojené s jedálňou či do tvaru U. Každá kuchyňa môže byť vyrobená v prevedení ŠTANDARD, PREMIUM A EXCLUSIVE, vo vysokom lesku alebo v hlbokom mate. Ako bonus spoločnosť ikuchyne! ponúka aj prevedenie INDIVIDUAL, ktoré nemá žiadne obmedzenie. Klient môže ľubovoľne kombinovať použité materiály z predošlých prevedení a vytvoriť si tak originálnu kuchynskú zostavu prispôsobenú vlastnému finančnému rozpočtu a požiadavkám.
Aj kvôli týmto pozitívnym výsledkom na trhu v danom obchodnom segmente a kladným zákazníckym hodnoteniam sa ikuchyne! stali partnerom vo výstavbe bytového komplexu Malé Krasňany. Z tohto spojenia je vygenerovaný výsledný benefit pre každého budúceho majiteľa bytu – pekné bývanie s kvalitným základným vybavením.