Rohové kuchyne

Páčia sa Vám rohové kuchyne od našej spoločnosti?

Na obrázkoch nižšie máte možnosť vidieť rohové kuchyne s drezom umiestneným pod oknom. Výška parepetu nám v tomto prípade dovoľuje potiahnuť pracovnú dosku kuchyne až do okna – nahradzame tak klasický parapet materiálom pracovnej dosky z jedneho kusu. Tento detail je nie len praktický, ale aj veľmi efektný. Klasická výška naších rohových kuchýň je 910mm a teda aj vyšší človek sa nemusí pri práci nepríjemne krčiť nad pracovnu doskou. Bežní výrobcovia kuchýň štandardne používajú výšku len okolo 850 – 870mm. Kuchyňa začína z ľavej strany vstavanou chladničkou, vedľa je umiestnená vysoká spotrebičová skriňa s elektrickou rúrou a mikrovlnkou, ktorá je opať výškovo upravená tak, aby mikrovlnná rúra nebola príliš vysoko. Pri riešení do stropu je nad týmito dvoma skriňami umiestnená ďalšia skrinka na dotykové otváranie.

V každej rohovej kuchyni musíme zápasiť s rohovými skrinkami, ktoré sú v rohu ťažšie prístupné ako napríklad výsuvy alebo klasické dvierkové skrinky. Pri tejto kuchyni sme rohovú skrinku využili na osadenie nerezového drezu BLANCO TIPO 45 S COMPACT v kombinácii s chromovou batériou BLANCO CATRIS-S so sprškou. Ako materiál kuchynských dvierok je použitá Biela perleťová doska z prevedenia STANDARD, kombinovaná s decentným „L“ madlom šírky 10cm. Horné kuchynské dvierka sú v dekore OREGON s dotykovým otváraním TouchLatch. Samozrejmosťou a štandardom našich rohových kuchýň sú plnovýsuvy s dovieraním a pánty dvierok s integrovaným tlmením, ktoré sa postarajú o tiché zatváranie dvierok Vašej novej rohovej kuchyne. Pre viac informácií nas prosím kontaktujte.

»
Špecifikácia:

Rohové kuchyne
Rozmer kuchyne: 3250 x 2500 mm
Rozmer ostrovčeka: 1900 x 600 mm
Kuchynské dvierka: Biela perleťová
Pracovné dosky: Atelier tmavý

Cena kuchyne:

v prevedení STANDARD: 5,871 4.110 €
v prevedení PREMIUM: 6.440 4.508 €
v prevedení EXCLUSIVE: 8.703 6.092 €

Jednotlivé prevedenia sa líšia použitými materiálmi. V prevedení INDIVIDUAL sa medze nekladú. Môžete ľubovoľne kombinovať všetky prevedenia a tak cenu kuchyne prispôsobiť svojmu rozpočtu a požiadavkám. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky Vašej rohovej kuchyne volajte 0908 50 90 91

!
Profesionálne služby:

Rýchla cenová ponuka
Odborné poradenstvo
Laserové zameranie priestoru
Bezpečná doprava a vynáška
Profesionálna montáž
Záruka na kuchyne až 10 rokov