Realizácie

Hľadáte inšpiráciu pre váš domov, prípadne sa rozhodujete o tom, komu zveriť tak dôležitú úlohu akou je zariadenie vášho vysneného domova? Veríme, že naše realizácie kuchýň a vstavaného nábytku, ktoré sme pre vás pripravili, vás presvedčia o tom, aby ste váš domov zverili do rúk nám :-) Nájdete u nás približne 40 realizácii, ktoré podrobne opisujú to, aké materiály sme pri tej danej realizácii použili. Zároveň nájdete pod každou realizáciou kuchyne, alebo vstavaného nábytku, cenové relácie rozdelené do troch rôznych kategórii (standard, premium, exclusive) – aby ste mali lepšiu predstavu pri rozhodovaní sa. Drvivú väčšinu našich kuchynských liniek vyrábame až do stropu, s použitím tých najkvalitnejších materiálov a citom pre detail – ale to si určite všimnete, keď si prezriete výsledok našej práce. Práve preto, že sú naše kuchyne vyrábané na mieru presne, vám dokážeme pripraviť všetko tak, aby to krásne zapadlo do vášho priestoru.

Hľadáte aj zvyšný nábytok, ktorým by ste si váš domov dozariaďovali? Potom je tu pre vás náš eshop s nábytkom, ktorý vám poskytne prevažne jedálenské stoly, jedálenské stoličky, rôzne svietidlá a krásne dizajnové sedačky :-)

Pokiaľ by ste sa nás chceli niečo spýtať, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0908 50 90 91 alebo nám napíšte mail na info@ikuchyne.sk.