Biele kuchyne

Uvažujete nad bielou kuchyňou a potrebujete poradiť?
Všetky pre a proti bielej kuchyne sa Vás budeme snažiť objasniť v nasledujúcom článku. Asi najčastejším tvrdením zákazníka je, že biele kuchyne na neho pôsobia veľmi sterilne – pripomínajú nemocničné prostredie. Môže tomu tak byť pokiaľ ide o ultra moderné biele kuchyne, v ktorých nájdete bielu farbu nielen na kuchynských dvierkach, ale je použitá aj ako farba pracovnej dosky, zásteny a spotrebičov. Tomuto pocitu sterility sa môžeme vyhnúť, ak do kuchyne zakomponujeme aj iné farby – teplý drevený dekór na horné skrinky, prípadne chladnejšie betónové materiály použité na pracovných doskách a obkladoch stien.

Momentálnym trendom je práve takáto kombinácia bielej kuchyne s ďalšou jednou až dvoma doplnkovými farbami. Netreba zabúdať na fakt, že biela je farbou čistoty, rozžiari každý priestor a v neposlednom rade opticky zväčšuje samotnú kuchyňu. Na fotkách nižšie vidíme kombináciu orechovej pracovnej dosky a obkladových bokov s bielymi kuchynskými dvierkami použitými na spodných aj horných skrinkách. V tomto prípade nám zaujímavý efekt vytvára aj dizajnový výklenok v orechovom dekóre, ktorý je nasvietený a slúži ako priestor na dekoráciu alebo kuchárske knižky. Z našej ponuky bielych jedálenských stolov si vyberie naozaj každý!

»
Špecifikácia:

Biele kuchyne
Rozmer kuchyne: 4500 x 3050 mm
Rozmer ostrovčeka: 2150 x 900 mm
Kuchynské dvierka: Biely vysoký lesk
Pracovné dosky: Orech Dijon

Cena kuchyne:

v prevedení STANDARD: 9.019 6.313 €
v prevedení PREMIUM: 9.744 6.821 €
v prevedení EXCLUSIVE: 12.239 8.567 €

Jednotlivé prevedenia sa líšia použitými materiálmi. V prevedení INDIVIDUAL sa medze nekladú. Môžete ľubovoľne kombinovať všetky prevedenia a tak cenu kuchyne prispôsobiť svojmu rozpočtu a požiadavkám. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky Vašej bielej kuchyne volajte 0908 50 90 91

!
Profesionálne služby:

Rýchla cenová ponuka
Odborné poradenstvo
Laserové zameranie priestoru
Bezpečná doprava a vynáška
Profesionálna montáž
Záruka na kuchyne až 10 rokov

Sorry, no results were found, search again?