Lacné kuchyne

Hľadáte lacné kuchyne? My v spoločnosti ikuchyne! Vám garantujeme férovú cenu.

Pri výbere dodávateľa na Vašu novú kuchyňu je potrebné klásť dôraz hlavne na kvalitu kuchyne. Výrazne cenovo výhodné a lacné kuchyne sa môžu zdať na začiatku ako výhodná kúpa – opak je však pravdou. Za lacnú kuchyňu zaplatíte v konečnom dôsledku vysokú cenu. Je potrebné si uvedomiť, že kuchyňa je veľmi namáhaný nábytok. Pri použití nekvalitných materiálov na výrobu korpusov a kuchynských dvierok, ale najmä vnútorných pohyblivých komponentov môže dôjsť k ich rýchlemu poškodeniu a nefunkčnosti. V ikuchyne! Vám garantujeme použitie len tých najkvalitnejších komponentov pri zachovaní férovej ceny.

Uvedomujeme si, že klient niekedy zámerne nechce investovať tisíce eur do kuchyne, ktorá bude namontovaná do bytu na prenájom. V takomto prípade doporučujeme využiť materiály s matnou povrchovou úpravou v prevedení STANDARD, decentné dizajnové úchytky a efektné svetlo CORNER pod všetky horné skrinky. Na fotkách nižšie môžete vidieť takéto riešenie lacnej kuchyne až do stropu. Cena kuchyne klesne aj v prípade, že sa rozhodnete neriešiť kuchyňu až do stropu, ale len do klasickej výšky 218 cm od podlahy. Cenovo najdostupnejšie drezy sú vyrobené z nerezu. Na našej kuchyni nižšie je použitý nerezový drez BLANCO MEDINA 45 S s hlbokou vanočkou a chromová batéria CULINA-S.

Zaujíma Vás cena tejto kuchyne?  Pre Vašu lepšiu predstavu o cene našich kuchýň sme aj túto kuchyňu nacenili v matnom, lesklom a prémiovom materiáli. Cenu tejto kuchyne nájdete na konci článku. Všetky naše kuchyne vyrábame na mieru. Pre viac informácií nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk

Detaily a riešenia tento kuchyne na mieru:

Skrinky až do stropu

Aj pri tejto realizácii sme použili riešenie horných skriniek až do stropu. Horné skrinky začínajú vo výške 146 cm od podlahy ( 55 cm od pracovnej dosky ). Vo vnútri skriniek sú pri tejto veľkosti 3 police, ktoré sú výškovo nastaviteľné podľa Vašej potreby. Tento dizajn pôsobí veľmi ucelene a kompaktne. Horné skrinky sú v tomto prípade v materiály Biela Perleťová.

Lacné kuchyne - detail skriniek až do stropu

Spotrebiče v ideálnej výške

Pokiaľ Vám to dispozícia a veľkosť Vašej kuchyne dovolí, umiestnime elektrickú rúru nad pracovnú dosku – do lepšie dostupnej výšky. V prípade, že uvažujete v kuchyni použiť aj mikrovlnnú rúru, doporučujeme ju osadiť nad elektrickú rúru do vysokej skrine. V takomto prípade znížime spodnú hranu elektrickej rúry a tým aj celej zostavy. Ako vidíte na obrázku, hrana sa znižuje o výšku výsuvu na príbory a varešky tak, aby línie dokonale ladili s vedľajšími skrinkami. 

rúra na apečenie

Minimalistické „L“ madlo

Na celej kuchyni je použite hliníkové „L“ madlo v dĺžke 10 cm. Ide o náš najlacnejší variant úchytky. Toto madlo nájdete v ponuke v dĺžkach 6, 10 a 15 cm. Ďalej je možné vybrať si povrchovú úpravu hliník alebo čierna mat. Úchytka má decentnú veľkosť, hranaté tvary a príjemne sa dopĺňa s ostatnými hliníkovými prvkami na kuchyni. V tomto prípade s hliníkovým soklom a profilom LED osvetlenia.

Lacné kuchyne - detail úchytiek

LED pás pod horné skrinky

Dokonalé osvetlenie pracovnej dosky zabezpečí LED pás s vysokou svietivosťou. Samotný pás je osadený v hliníkovom profile, ktorý zabezpečuje chladenie LED-ky a tým aj jeho dlhú životnosť až 40.000 hodín. Na výber máte z dvoch možností hliníkového profilu, ktoré sa líšia v uhle, ktorým osvetľujú pracovnú dosku a zástenu. Ďalej máte na výber z troch farebností bielej LED – studená biela, neutrálna a teplá biela. Betónové a kamenné dekory doporučujeme nasvietiť studenou LED, naopak medené, zemité a drevené dekory teplou LED.

Lacné kuchyne - detail LED osvetlenia

Jedálenský stôl z tmavého dreva

Ak Vás zaujala kombinácie bielej a tmavého dreva určite Vás zaujme aj ponuka našich jedálenských stolov v našom internetovom obchode. Na e-shope ich nájdete viac ako 200.

Jedálenské stoly z tmavého dreva

Biele jedálenské stoličky

Pri tejto realizácii sme použili biele jedálenské stoličky, ktoré ladia s kuchynskou linkou a príjemne dotvárajú masívny jedálenský stôl. Kompletnú ponuku stoličiek nájdete na našom internetovom obchode. S výberom Vám pomôže dômyselné triedenie podľa štýlu, farby, podnože či sedáka stoličky.

biele jedálenské stolicky

Nezabudnite!  Všetky naše kuchyne vyrábame na mieru. Ak ste z okolia Bratislavy – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk

Technické informácie a ceny tento kuchyne:

Spodná časť kuchyne:

Táto kuchyňa začína z pravej strany vysokou skrinkou, ktorá slúži ako skelet pre vstavanú chladničku. Vedľa nej je rovnako vysoká skrinka v ktorej je umiestnená elektrická rúra a vstavaná mikrovlnná rúra. Ďalej pokračujeme 3 zásuvkovou skrinkou, ktorej horný výsuv slúži na uloženie príborov a varešiek potrebných k vareniu.  Aj naše lacné kuchyne už v základnej cene obsahujú výsuvy s tichým dovieraním a praktický plastový príborník, ktorý Vám pomôže s organizáciou drobného náradia. Spodné dva výsuvy sú vysoké asi ako papier A4, čo zabezpečuje prehľadné ukladanie hrncov a panvíc.

30 cm skrinka vedľa výsuvov je v tomto prípade klasícká skrinka s dvoma policami. Je však možnosť v tejto šírke dodať aj výsuv na fľaše a potraviny, vďaka ktorému bude Vaša kuchyňa ešte o niečo ergonomickejšia. Ďalej pokračujeme rohovou skrinkou, ktorá zároveň slúži ako drezová skrinka kuchyne. Hneď vedľa sa nachádza vstavaná umývačka riadu a na konci kuchyne opäť dvierková skrinka s dvoma výškovo nastaviteľnými policami.

Horná časť kuchyne:

Horné skrinky tejto lacnej kuchyne tvoria dva široké korpusy, takže po otvorení máte dokonalý prehľad o veciach uložených vo vnútri. Naša výroba nám dovoľuje použiť horné skrinky až v šírke 120 cm, čoho dôkazom je aj táto kuchyňa. Pri šírke nad 90 cm používame zadnú spevňovaciu lištu, ktorá zabráni aby sa poličky aj pri takto širokej skrini po čase nezačali prehýbať. Jednoducho – aj naše lacné kuchyne sú premyslené a kvalitné do posledného detailu.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu -30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

»
Špecifikácia:

Lacné kuchyne
Rozmer kuchyne: 3150 x 2500 mm
Kuchynské dvierka: Biely MAT
Pracovné dosky: Orech Ribera

Cena kuchyne:

v prevedení STANDARD: 5.183 3.628 €
v prevedení PREMIUM: 5.980 4.186 €
v prevedení EXCLUSIVE: 7.851 5.496 €

Jednotlivé prevedenia sa líšia použitými materiálmi. V prevedení INDIVIDUAL sa medze nekladú. Môžete ľubovoľne kombinovať všetky prevedenia a tak cenu kuchyne prispôsobiť svojmu rozpočtu a požiadavkám. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky Vašej lacnej kuchyne volajte 0908 50 90 91

!
Profesionálne služby:

Rýchla cenová ponuka
Odborné poradenstvo
Laserové zameranie priestoru
Bezpečná doprava a vynáška
Profesionálna montáž
Záruka na kuchyne až 10 rokov