Vzorový byt v Trnave

Komplexná realizácia interiéru vzorového bytu v Trnave, ktorý je ladený v modernom štýle s nadčasovými prvkami, s doplnkami a nevstavaným nábytkom z nášho e-shopu.

O čom sa dočítate v tomto článku ?

Aké dekory sú použité na tejto kuchyni ?
Aký nábytok je použitý v interiéri bytu ?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu ? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii ?

Kuchynská linka s pultom z jedál. stola
Obývačková skrinka a TV skrinka
Vstavaná skriňa s podsvietením
Doplnky a nábytok z nášho e-shopu

Kuchyňa je súčasťou dennej zóny a prevládajú v nej zemité farby, ktoré vďaka kombinácii dekorov SATIN a DUB DIVOKÝ zútulňujú interiér a pôsobia nadčasovo. Závesné skrinky sú zvýraznené dekorom LATTÉ a zdôrazňujú jedinečnosť tejto realizácie.

Na spodnú časť skriniek sme použili madlo v tvare ,,L“ vo farbe dekoru. Horné skrinky sa dajú otvoriť pomocou systému TipOn.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

Z kuchyne prechádzame do obývacej izby, kde nájdete nábytok z nášho e-shopu, ako napr. túto krásnu rohovú sedaciu súpravu v netradičnom farebnom prevedení, ktoré zdôrazňuje správny výber dekorov v interiéri.

Prepojená kuchyňa so vstavanou skriňou v chodbe vytvára nielen praktický priestor pre užívanie, ale taktiež udáva moderný trend interiéru.

Prepojená kuchyňa so vstavanou skriňou v chodbe vytvára nielen praktický priestor pre užívanie, ale taktiež udáva moderný trend interiéru.

Aké materiály sú použité v tejto realizácii ?

Kuchynská zástena a pult: Dub divoký
Horné a nadstavbové skrinky kuchyne: Latté, Satin
Pracovná doska a zástena: Dub divoký
Obývačka: Satin, Latté, lamely Dub divoký
Vstavaná skriňa v chodbe: Satin, Latté
Spálňa: Satin, Dub divoký

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk