Antracitová kuchyňa s ostrovčekom – Bratislava

#19

Inšpirujte sa realizáciou kuchynskej linky, ktorá je dôkazom toho, že ani tmavých farieb v kuchyni sa nemusíte báť. Moderná antracitová kuchyňa s ostrovčekom a americkou chladničkou sa vymyká spod „zabehnutých klasík“, no v tomto prípade môžme povedať, že risk je zisk a realizácia sa podarila na výbornú.

varna doska
O čom sa dočítate v tomto článku ?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni ?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni ?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu ? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii ?

Kuchynská linka s ostrovčekom

antracitova kuchyna s americkou chladnickou

Kuchynská linka, ktorá kombinuje antracitový mat a drevodekor dub zlatý, pri ktorej sa klienti rozhodli pre tzv. americkú chladničku. Kuchyňa je spojená s obývačkou, ktorú prepája jedálenský kút.

antracitova kuchyna s ostrovcekom

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? nájdete ich na konci článku…  Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

antracitova kuchyna pohlad spredu
MRG 611-78 BB Onyx

Keď sa raz rozhodnete pre čierne prvky v kuchyni, je potrebné aby bola čierna doladená do dokonalosti. Medzi takéto detaily rozhodne patrí batéria a drez od spoločnosti Franke MRG 611-78 BB Onyx, ktoré sú obe v antracitovej farbe.

LED podsvietenie

Pracovná doska a zástena sú v drevodekore dub zlatý, ktorý vytvára dokonalý kontrast v kombinácii s antracitovým matom. O podsvietenie kuchynskej linky sa stará biely studený LED pás.

zasuvky

Na celú kuchyňu sme použili zafrézované madlo v hliníkovom prevedení. Výhodou tohto madla je, že vôbec netrčí a teda o madlo nemôžete pri varení zavadiť. Zároveň opticky predlžuje vodorovné línie a tým celkovo aj línie kuchyne…

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

vysuv

Priehradku na príbory dodávame priamo s výsuvom, aby bola vaša nová kuchyňa hneď plne funkčná.

otvorena skrinka

Skrinky boli aj v tomto prípade ťahané až po strop, no pri tejto realizácii sa klient rozhodol pre ich predelenie, ktoré teraz tvoria set ôsmich úložných priestorov.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii ?

Spodné a vysoké dvierka na kuchyni: Antracitový mat
Horné dvierka na kuchyni: Antracitový mat
Pracovná doska: Dub zlatý
Zástena: Dub zlatý
Úchytka: Hliníkové zafrézované madlo
Osvetlenie: LED studená biela 

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk