Antracitová matná kuchyňa – Bratislava

#15

Inšpirujte sa nezvyčajnou kombináciou antracitového matu s dekórom dub zlatý, ktorá bola vkusne zachovaná naprieč celým priestorom. Vnáša interiéru eleganciu a jemne podčiarkuje jeho industriálny nádych, no práve vďaka dreveným prvkom si stále zachováva teplo domova. Táto antracitová matná kuchyňa vám vyrazí dych – v dobrom!

antracitová matná kuchyňa
O čom sa dočítate v tomto článku ?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni ?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni ?
Aký materiál je požitý v realizácii?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu ? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii ?

Kuchynská linka s dizajnovou zástenou.
Obývačková knižnica spojená so skriňou.
Vstavaná chladnička na víno.

Jedálenské stoličky z  nášho e-shopu.

antracitová kuchyňa so zrkadlom

Kuchynská linka je prepojená s barovým sedením, ktoré prepája kuchyňu s jedálenským kútom.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

Na celú kuchyňu sme použili zafrézované madlo v antracitovom prevedení. Výhodou tohto madla je, že vôbec netrčí a teda o madlo nemôžete pri varení zavadiť. Zároveň opticky predlžuje vodorovné línie a tým celkovo aj línie kuchyne.

Pokiaľ to priestor dovoľuje, veľmi radi v našich kuchyniach používame tento dizajnový výklenok. Ide o „plytvanie priestorom“, ktoré robí celú konštrukciu oveľa zaujímavejšou. V neposlednom rade chladnička na víno nepôsobí nudne a poličky príjemne zútulňujú priestor.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

jedáleň
jedáleň s modrými stoličkami (2)

Jedálenský stôl obohatený o stoličky The Dutch Comfort, ktoré nájdete na našom e-shope v rôznych farebných prevedeniach.

vstavaná knižnica

Obývačková zostava na mieru je navrhnutá tak, aby poňala stovky kníh. Knižnica je tak hneď po ruke klientovi, aby si v pohodlí obývačky prečítal svoj obľúbený plátok.

obývačková zostava s knižnicou

Obývačková skriňa na mieru.

antracitová TV skrinka

Využili sme štruktúru dreva a vyhrali sme sa tak so zástenou pre TV.

vstavaná skriňa s akváriom

Vstavané akvárium pre nás tiež nie je žiadna veda.

Aké materiály sú použité v tejto realizácii ?

Dvierka na kuchyni a obývačke: Antracitový mat
Pracovná doska: Dub zlatý
Zástena: Antracitové zrkadlo
Úchytka: Antracitové zafrézované madlo

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk