Apartmán v Malých Krasňanoch

#23

 Apartmán v Malých Krasňanoch, ktorý poníma obývaciu izbu, spálňu, aj kuchyňu v jednom priestore, no napriek tomu je táto realizácia krásna a vkusná. Apartmán je vhodný pre jednotlivca, či ako štartovacie bývanie pre mladý pár. Jednotlivými kusmi nábytku sme perfektne docielili členitosť priestoru, ktorý je v apartmáne alfou omegou.

apartmán v malých krasňanoch
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu?
Aký materiál bol použitý?

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka spojená so šatníkom.
Obývačková skrinka a TV skrinka.
Skrinka na oddelenie spacej časti.
Manželská posteľ INES.

biela kuchyna dub zlaty

Kuchynskú linku, ktorú sme zhotvili v jednej línii plynule prechádza do úložných priestorov. Bola vkusne navrhnutá tak, aby nerušila, ale naopak, dopĺňala priestor. Vďaka výberu materiálov, ktoré sú jemné, matné a „nenásilné“, klient nenadobúda pocit stiesnenosti.

obyvacka

Kuchyňa na prvý pohľad pôsobí ako bežný kus nábytku, čo je pri apartmánoch veľmi dôležité.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? nájdete ich na konci článku…  Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

kuchynska linka
obývacia izba

Do dennej časti sme zvolili svetlý – biely perleťový mat. TV skrinka má rovnaké madlo ako zvyšok nábytku – čierne madlo v tvare „L“.

obyvacia cast

Skrinka pri vstupe vizuálne oddeľuje spaciu časť od zvyšku apartmánu a podporuje tak členitosť, ktorú sme chceli docieliť.

spalna
obyvacka pohlad so spalne

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

vstup do apartmanu

Vstupná hala, ktorá rozdeľuje obytnú časť od vstupu.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii?

Spodné dvierka na kuchyni: Biely perleťový mat
Horné dvierka na kuchyni: Dub zlatý
Pracovná doska: Ateliér tmavý
Zástena: Ateliér tmavý
Úchytka: Čierne „L“ madlo
Osvetlenie: LED teplá biela

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk