Elegantný interiér v Malých Krasňanoch

#38

Začíname s prehliadkou elegantného interiéru v Malých Krasňanoch. Nestáva sa často pri našich realizáciach, že sa kombinuje viacero druhov materiálov – to sa však nedá povedať o tejto vydarenej, môžeme povedať luxusnej realizácii. Postupne sa dostaneme ku každému kúsku nábytku a odhalíme, čo v sebe ukrýva, zatiaľ si aspoň povieme, na čo sa môžete tešiť. Hned pri vstupe vás privíta vstavaná skriňa v predsieni s výklenkom na kľúče, ďalej vás obklopí kuchynská linka s ostrovčekom spojená s obývačkou

kuchyňa v Malých Krasňanoch
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka spojená s ostrovčekom.
Obývačková skrinka a TV skrinka.
Vstavaná skriňa na topánky.

Pozeráme sa na do detailov premyslenú a dokonale symetrickú časť kuchynskej linky, ktorá je po okrajoch v bielom vysokom lesku – rovnako biele sú aj spodné skrinky. Vrchná, plytšia časť obsahuje dekor dub zlatý a menší výklenok v antracitovom mate. Do tejto kombinácie prichádza aj dekor atelier svetlý, z ktorého je vyrobená zástena a pracovná doska.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

Vysoké skrinky, ktoré v sebe ukrývajú mikrovlnku a rúru na pečenie, sú antracitové matné. Strieborné prvky na spotrebičoch dopĺňajú hliníkové zafrézované madlá.

Hliníkové zafrézováné madlá sú ozdobou celej kuchyne. Nachádzajú sa na všetkých výsuvoch a rovnako aj na spodných a vysokých skrinkách.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

TV skrinka je, rovnako ako kuchynská linka, v bielom vysokom lesku. Madlo sa však už líši a nájdeme tu nenápadné hliníkové madlo v tvare „L“.

Dub Halifax tabakový je jedným z prémiovych dekorov, ktoré u nás nájdete. Tieto dekory sa od štandardných dekorov líšia  hlavne povrchovo – a to vernejšou kópiou štruktúry dreva.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii?

Spodné a vysoké skrinky na kuchyni: Biely vysoký lesk a antracitový mat
Horné skrinky na kuchyni: Dub Halifax tabakový
Pracovná doska: Ateliér šedý
Zástena: Ateliér šedý
Úchytka na kuchyni: Zafrézované hliníkové madlo
Osvetlenie: LED teplá biela
TV skrinka: Biely vysoký lesk
Zástena za obývacou zostavou: Dub Halifax tabakový
Výklenky v TV skrinke: Antracitový mat
Skriňa v predsieni:
Biely perleťový mat
Výklenok: Dub halifax tabakový
Úchytka: Hliníkové „L“ madlo

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk