iKuchyne.sk – o spoločnosti

Naša spoločnosť iKuchyne.sk sa už niekoľko desaťročí venuje výrobe kuchýň a nábytku na mieru. Keďže sa venujeme interiérom, od roku 2015 sme zriadili aj elektronický obchod iKuchyne.sk, aby sme sa priblížili k zákazníkom na celom Slovensku.

Naše portfólio sa zameriava na tieto segmenty: svietidlá, sedenie, doplnky, jedálenské stoly, konferenčné stolíky a nábytok. Poskytujeme kvalitné lavice, stoličky, stoly, kreslá a mnoho ďalšieho. Heslo našej spoločnosti je náš zákazník, náš pán. Venujeme vysokú pozornosť nastaveniu pomeru ceny/kvality, aby boli naši zákazníci čo najspokojnejší. Pri výbere tovaru myslíme najmä na jeho kvalitu, ktorá je pre nás prioritou. Neustále pristupujeme ku skvalitňovaniu našich služieb, ponúkame aj tovar skladom, ktorý je doručený do 24 hodín. Potrebujete poradiť? Pokojne nám zanechajte email na info (zavináč) ikuchyne.sk, alebo zavolajte na telefóne číslo 0908 50 90 91, kde zistíte aj stav vašej objednávky.

Neváhajte nás kontaktovať

iKuchyne.sk

Identifikácia našej spoločnosti:
JOYLY, s. r. o.
Milochov 280
017 06 Považská Bystrica

IČO: 48 186 597
DIČ: 21 20 08 12 16
IČ DPH: SK21 20 08 12 16

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 31728/R ako spoločnosť s ručením obmedzeným.

      Navštívte aj náš ESHOP s nábytkom, sedením, svietidlami či doplnkami a zariaďte si tak Váš interiér kompletne.

      VSTÚPIŤ DO ESHOPU

ikuchyne.sk