Kuchyňa s mramorom a nábytok na mieru – Malé Krasňany

#33

Ak sa priveľmi kombinujú vzory a materiály, nemusí to vždy dopadnúť podľa našich predstáv. Nasledujúca realizácia kuchyne v tvare U však nie je tento prípad. Kombinácia bieleho vysokého lesku, drevodekoru Dub zlatý a bielo-šedej imitácie mramoru Cipollino je vkusná a materiály sa navzájom dopĺňajú. Celú atmosféru indikujúcu pohodlie a teplo domova dokonale podčiarkuje LED  podsvietenie v teplej bielej farbe. Ako teda vyzerá kuchyňa s mramorom?

Kuchyňa s mramorom a nábytok na mieru - Malé Krasňany
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka v tvare U.
Skrinky pre akvárium v obývačke.
Vstavaná skriňa v predsieni.

Biela kuchyna 1

Bielo-šedá mramorová pracovná doska, zástena z dubu zlatého a biely akryl vo vysokom lesku vytvárajú príjemnú rodinnú pohodu, ktorou by mala oplývať každá dobrá kuchyňa.

Biela kuchyna 3

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

Biela kuchyna 4
Biela kuchyna 5

Dokonalú bodku za celkovým dizajnom nám poskytuje podsvietenie v teplej bielej farbe, ktorým sme podškrtli celý priestor.

Biela kuchyna detail 1

V interiéri sme použili rôzne druhy systémov otvárania dvierok. V kuchyni môžeme vidieť elegantné hliníkové zafrézované madlá, ktoré verne dopĺňajú mramorovú pracovnú dosku Cipollino v bielo šedej farbe, v kombinácii s bezúchytkovým systémom push, ktorý sa nachádza aj vo zvyšku interiéru.

Biely drez biela bateria 1
Skrinka na akvarium 1

Vymyslíme, navrhneme, zrealizujeme tak, aby bol spokojný každý člen rodiny :) .

Vstavane skrine 1
Biela skrina chodba 1

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

Skrine do chodby 1

Všetky naše skrine môžu byť navrhnuté presne podľa vašich predstáv – pokojne vám vytvoríme pohodlné sedenie, aby ste si pri obúvaní topánok nemuseli robiť starosti.

Aké materiály sú použité v tejto realizácii?

Spodné dvierka na kuchyni: Biely akryl vo vysokom lesku
Horné dvierka na kuchyni: Biely akryl vo vysokom lesku
Pracovná doska: Mramor bielo-šedý Cipollino
Zástena: Dub zlatý
Úchytka: Hliníkové zafrézované madlo
Osvetlenie: LED teplá biela

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk