Moderný apartmán v Urban Residence

#26

Moderný apartmán v Urban Residence sa vyznačuje hlavne premyslenou kombináciou skriniek a celého nábytku na mieru. Napriek tomu, že ide o pomerne malý priestor, bolo potrebné skombinovať úložný priestor s vizuálnou stránkou bytu. V apartmáne sa nachádza šatník, obývačková zostava a aj knižnica. Interiér však stále pôsobi ľahko a priestranne.

štúdio v Urban Residece
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu?
Aký nábytok je použitý v tejto realizácii?

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka spojená s obývačkou.
Obývačková skrinka a TV skrinka.
Knižnica a šatník v predsieni.
Rozkladacia pohovka od Custom Form.

obývacia zostava

Rovnako ako kuchyňa, aj obývacia zostava je v mandľovom mate – tá plynule vychádza z kuchynskej linky, aby bolo v apartmáne čo najmenej rušivých elementov.

mandľová kuchyňa

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk

barový pult so stoličkami

Keďže ide menší priestor, nepridávali sme doň zbytočne ďalší nábytok, ako napríklad jedálenský stôl. V tomto prípade je jedálenský stôl jednoduchým predĺžením kuchynskej pracovnej dosky v prevedení Dub Halifax tabakový.

mandľová matná kuchyňa

Drevodekor Dub Halifax tabakový sme nasvietili teplým bielym LED svetlom, aby sme čo najlepšie podškrtli jeho krásnu farbu.

pracovná doska dub halifax
výsuv

Na všetky skrinky sme použili minimalistické hliníkové madlo v tvare „L“. Toto madlo je hlavne pri bielych odtieňoch skriniek veľmi obľúbené, pretože ho takmer nie je viedieť.

obytná časť apartmánu

Dizajn perfektne dopĺňajú prvky, ktoré môžete nájsť na našom eshope www.ikuchyne.sk/eshop.

podsvietená nástenna dekorácia

Celý priestor apartmánu sme vyšperkovali drevenými lištami v dekore Dub Halifax tabakový, ktorý sa nachádza aj v ostatných kusoch nábytku.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

predsieň

Vstupná hala obsahuje šatník v mandľovom mate, ktorý plynule prechádza do knižnice v obývacej časti.

predsieň s knižnicou
Aké materiály sú použite v tejto realizácii?

Všetky skrinky v apartmáne : Mandľový mat
Pracovná doska: Dub Halifax tabakový
Zástena a výklenky: Dub Halifax tabakový
Úchytka: Hliníkové „L“ madlo
Osvetlenie: LED teplá biela

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk