Realizácia bytu – Blumentálska

#9

Biela predstavuje čistotu a eleganciu. Vďaka kombinácii s čiernym mramorom eramosa, v ktorom je ladená pracovná doska a zástena, a farbe podlahy, sme  sa vyhli tomu, aby kuchyňa pôsobila sterilne. Zaujímavým prvkom je nepochybne aj časť zásteny, ktorá je pokrytá machom. Celá realizácia bytu stojí za zmienku!

Zaujíma Vás cena tejto realizácie? nájdete ju na konci článku.  Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk.  Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

Biela kuchyna hlavna 1

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk

Zafrézované madlá a skrinky až po strop dotvárajú dokonalý obraz čistých línií a tak kuchyňa z bieleho matu pôsobí ako malá oáza pokoja a únik od hektického mesta.

Na osvetlenie pracovnej plochy sme použili LED pás v teplom tóne. Osvetlenie štandardne dodávame s diaľkovým ovládaním, ktorým si viete nastaviť intenzitu svetla. Chladenie LED pásika zabezpečuje hliníkový profil.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

Minimalistické madlá v tvare „L“, ktoré nechajú dizajn skrinky vyniknúť.

Cena vstavaného nábytku

Štandard: 5 520,00 €
Premium: 6 652,00 €
Exclusive: 8 518,00 €

Cena vstavaného nábytku

Štandard: 1 851,00 €
Premium: 2 226,00 €
Exclusive: 3 369,00 €