Realizácia bytu na Račianskej

#31

Realizácia bytu na Račianskej v projekte Urban Residence vás určite zaujme! Pri tejto realizácii si príde na svoje každý, kto miluje bielu farbu, drevo a jemné farebné tóny na oživenie priestoru. Interiér pôsobí vďaka drevu a teplým farbám doplnkov veľmi uhľadene a pokojne. Biela kuchyňa a biely vstavaný nábytok od iKuchyne! tomuto sviežemu dizajnu bytu veľmi pristane. Nahliadnite s nami do jednej z mnohých realizácii v developerskom projekte v Urban Residence.

Realizácia bytu na Račianskej
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka v bielom prevedení.
Vstavaný skriňa v spálni.
Vstavaná skriňa v predsieni.

biela kuchyňa
biela kuchyňa s obývačkou

Biela je farba čistoty, elegancie a jednoduchosti. A v jednoduchosti je predsa krása. Kuchyňa v dekore biely perleťový mat je nenápadne osadená na jednej strane obývacej miestnosti a aj vďaka jej farbe sa klienti mohli vyhrať pri zariaďovaní interiéru.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

kuvhyňa pohľad spredu

Biele kuchyne sú klasikou – moderné boli v minulosti, moderné sú aj dnes. Vyznačujú sa ľahkosťou a patria medzi tie najobľúbenejšie farby ak ide o kuchyne. Keď vyberáme dizajn kuchyne, ide väčšinou o rozhodnutie, ktoré nás bude sprevádzať niekoľko rokov a ako vieme, trendy sa menia. Pri bielej kuchyni sa vám však nestane, že by nedajbože „vyšla z módy“.

pracovná doska

Pracovná doska je v čiernom prevedení dekoru od výrobcu KRONOSPAN, ktorý ponúka na výber veľmi širokú paletu dekorov.

spálňa so skriňou
spálňa

Vstavané šatníkové skrine od iKuchyne sa vyznačujú jednoduchosťou a minimalizmom. Skrine s pántami sú riešenie ak vás už omrzeli klasické skrine s posuvnými dverami, máte dostatok priestoru pre ich ováranie a máte radi vkusný nábytok.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

predsieň

Interiér bytu je v znamení bielej farby, ale to ste si už určite všimli :) – a ani v predsieni tomu nie je inak. Naše typické výklenky sú riešené v rovnakom dekore ako sú vstavané skrine, a to v bielom mate. Hoci sa klienti väčšinou rozhodnú pre kontrast farieb, fantázie sa medze nekladú a my vám navrhneme akékoľvek variácie.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii?

Spodné dvierka na kuchyni: Biely perleťový mat
Horné dvierka na kuchyni: Biely perleťový mat
Pracovná doska: Kronošpan – čierna
Úchytka: Hliníkové zafrézované madlo
Osvetlenie: LED teplá biela
Vstavaný nábytok: Biely perleťový mat

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk