Realizácia bytu v bielom mate – Bratislava

#36

Veľmi príjemná realizácia bytu v bielom mate s veľkým zmyslom pre detaily. Veď si len všimnite ako je všetko krásne premyslené. Ak sa rozhodnete pre čierne elementy v kuchyni, je dôležité, aby ste ich dotiahli do dokonalosti. Vybrali ste si čierny drez a rozmýšľate ako ďalej? Odporúčame, aby ste sa rozhodli aj pre čiernu batériu – potom sa zamyslite, kde by sa čierna farba dala ešte zakomponovať. V nasledujúcej realizácii sa čierne prvky nachádzajú na madlách zásuviek, dreze,  spotrebičoch, a dokonca aj na dekoráciach. Inšpirujte sa!

O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka v matnom prevedení.
Vstavaná skrinka v predsieni.

realizácia bytu v bielom mate

Zástena kuchyne je už tradične v rovnakom drevodekore ako pracovná doska, a to v prevedení Dub zlatý.

Takmer všetky kuchyne, ktoré zrealizujeme, majú skrinky až po strop. Množstvo úložného priestoru netreba podceňovať, pretože ho nikdy nie je dostatok. Takéto riešenie skriniek vyrieši efektívne využitie priestoru, ktorý by bol inak nepoužiteľný a aspoň sa na skrinky nebude zbytočne prášiť :) .

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

Madlá v kuchyni sa snažíme buď skryť tak, aby boli čo najjemnejšie a neinvazívne, alebo z nich môžeme spraviť dizajnovú záležitosť a keď už majú byť viditeľné, tak nech už poriadne a vkusne. Minimalistické čierne madlá v tvare „L“ krásne dopĺňajú zastúpenie čiernej farby v tejto realizácii.

Čierne kameninové drezy naberajú v poslednej dobe na popularite. Farebne krásne dopĺňajú varnú dosku a spotrebiče a oproti nerezovým drezom na nich neostávajú škvrny od vody. Kameninové drezy sú samozrejme odolné voči škrabancom.

Do predsiene bola osadená menšia vstavaná skriňa v bielom perleťovom mate na odkladanie kabátov a topánok s výklenkom, ktorý môže byť využitý na sedenie.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

Aké materiály sú použité v tejto realizácii?

Spodné dvierka na kuchyni: Biely perleťový mat
Horné dvierka na kuchyni: Biely perleťový mat
Pracovná doska: Dub zlatý
Zástena: Dub zlatý
Úchytka: Čierne „L“ madlo
Osvetlenie: LED teplá biela

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk