Realizácia kuchyne s mramorom – Urban Residence

#32

Povedzme si úprimne, mramor nie je lacná záležitosť. Nie je to ani materiál, ktorý použijete v interiéri bytu, ktorý plánujete prenajímať. Ak by ste ho však predsalen chceli zakomponovať do vašej kuchyne, máme pre vás riešenie, ktoré sme využili v projekte Urban Residence –  dekor, ktorý dokonale imituje mramor, je tej najvyššej kvality, no podstatne lacnejší. Na trhu sú rôzne dekory s vernou kópiou mramoru, pri tejto realizácii bol použitý Mramor Cipollino šedý.

kuchyňa s obývačkou Urban Residence
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka s mramorom.
Vstavaná skriňa v predsieni.

obývačka s kuchyňou
priamy pohľad do kuchyne

Farebná kombinácia Champagne a Latte nepatrí medzi tie najbežnejšie, no klienti sa pre ňu už čoraz častejšie rozhodnú. S mramorovým dekorom pôsobí veľmi príjemne, pokojne a útulne. Je patrične elegantná a jemná.

matná minimalistická kuchyňa

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? nájdete ich na konci článku…  Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

kuchyňa latte a mandľový mat
zástena mramor

Takéto farebné prevedenie kuchyne je jedno z mála, ktorému studené biele podsvietenie veľmi prospieva. Kuchyňa teda pôsobí moderne a vďaka jej zemitým tónom stále nevyžaruje chlad.

horne skrinky vo farbe latte
mramor cipollino

Na kuchynskej linke sa často vyskytujú strieborné, či šedé prvky, čo nás viedlo k tomu, aby sme sa rozhodli pre hliníkové madlá. Madlá v akejkoľvek inej farbe by boli rušivé a neladili by s dekorom pracovnej dosky.

skriňa v chodbe

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

predsieň

Hoci si najlepšie vychutnáte šampanské a latte práve v kuchyni, dekory v týchto farbách sme neponechali iba pre ňu :) Vstavaná skriňa v predsieni je vo farbe champagne a jej výklenok zase vo farbe latte.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii ?

Spodné dvierka na kuchyni: Champagne – mat
Horné dvierka na kuchyni: Latte – mat
Pracovná doska: Mramor Cipollino šedý
Zástena: Mramor Cipollino šedý
Úchytka:  Hliníkové „L“ madlo
Osvetlenie: LED studená biela

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk