Realizácia kuchyne v matných materiáloch

#34

Nový trend výstavby bytov menšej rozlohy vás nemusí hneď odrádzať. Aj tieto priestory je možné krásne zariadiť a bytoví dizajnéri sa dokážu práve pri týchto priestoroch najlepšie vyhrať. Táto realizácia kuchyne v matných materiáloch vá možno na prvý pohľad zaskočí a možno si pomyslíte, že sa pozeráte len na klasickú kuchyňu s obývačkou. Nie je tomu však tak – ide o apartmánový byt :) .

antracitovobiela kuchyňa
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka v matnom prevedení.
Obývačková skrinka a TV skrinka.
Vstavaná skriňa v predsieni.

kuchyňa pohľad zboku

Interiér je zariadený minimalisticky a vkusne. V rovnakej logike bol navrhnutý a následne aj zrealizovaný nábytok a kuchynská linka. Striedanie materiálov ako sú Mandľový mat, Antracitový mat a Dub Bardlino prírodný je veľmi decentné a rešpektuje priestor.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk.  Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

Realizácia kuchyne v matných materiáloch

Ak sme chceli, aby sa nebili dva drevodekory v priestore, zvolili sme na kuchyňu dekor Dub Bardolino prírodný, ktorý ladí s podlahou farby najdokonalejšie.

TV skrinka

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

vstavaná skriňa v predsieni

Okrem šatníkovej skrine priamo v izbe, sa tu nachádza aj skrinka v predsieni. Rovnako ako aj ostatný nábytok, aj táto skriňa je v mandľovej matnej farbe. Výklenok je v prevedení Dub Bardolino prírodný.

Aké materiály sú použité v tejto realizácii?

Spodné dvierka na kuchyni a skrine: Mandľový mat
Horné dvierka na kuchyni: Antracitový mat
Pracovná doska: Dub Bardolino prírodný
Zástena: Dub Bardolino prírodný
Úchytka: Hliníkové „L“ madlo
Osvetlenie: LED teplá biela

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk