Realizácia kuchyne vo vysokom lesku – Cappuccino

#21

Realizácia kuchyne vo vysokom lesku – Cappuccino. Takáto elegantná kuchynská linka v tvare „U“ vznikla v projekte Malé Krasňany. Už na prvý pohľad pôsobí luxusným dojmom – môže za to hlavne dekor s imitáciou kameňa a skrinky vo vysokom lesku.

hneda kuchyna
O čom sa dočítate v tomto článku ?

Aká pracovná doska je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii ?

Kuchynská linka v tvare „U“.

Za spomenutie rozhodne stojí aj dizajnový odsávač pár, pôsobiaci ako závesná lampa. V dnešnej dobe, kedy máme výrobky od výmyslu sveta doslova na dlani, sa oplatí porozmýšľať aj nad takýmto kúskom a neskrývať ho pred zrakom ostatných.

Všimli ste si, že táto kuchynská linka nemá zástenu? Riešenie ako je toto, si ju samozrejme nevyžaduje a kuchyňa tak pôsobí odlahčeným dojmom.

Na tejto fotke vidíte, že je dôležité zladiť farbu laminátovej podlahy s dekórom, ktorý sa použije na kuchyni.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

Naše štandardné riešenie rohu s otvorenými policami. Klienti pre túto kuchyňu vybrali sklenené police. Pokiaľ však nechcete byť otrokom svojej kuchyne odporúčame sklenené police nahradiť drevenými policami, resp. inými.

Barový pult kuchynskej linky krásne prepája kuchyňu a obývaciu časť bytu.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

Na celú kuchyňu sme použili zafrézované madlo v hliníkovom prevedení. Výhodou tohto madla je, že vôbec netrčí a teda o madlo nemôžete pri varení zavadiť. Zároveň opticky predlžuje vodorovné línie a tým celkovo aj línie kuchyne.

Priehradku na príbory dodávame priamo s výsuvom, aby bola vaša nová kuchyňa hneď plne funkčná.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii ?

Spodné dvierka na kuchyni: Akrylát vo farbe Cappuccino v dokonalom lesku
Horné dvierka na kuchyni: Akrylát vo farbe Cappuccino v dokonalom lesku
Pracovná doska: Mramor Cipollino čierna meď
Úchytka: Hliníkové zafrézované madlo
Osvetlenie: Bodové svetlá v teplej bielej farbe

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk