Realizácia Malé Krasňany

#18

Sen každého, kto miluje čisté línie bez akýchkoľvek zbytočných úchytiek, či nožičiek. Takáto je realizácia Malé Krasňany. O decentné prepojenie kuchynskej časti s obývacou sa postaral biely lak spolu s dekórom dub halifax v tabakovom odtieni.

Realizácia Malé Krasňany 
O čom sa dočítate v tomto článku ?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni ?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni ?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu ? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii ?

Kuchynská linka v tvare U
Knižnica a TV skrinka na mieru

Ako je u nás zvykom, aj pri tejto realizácii sme s klientom zvolili skrinky až po strop. Takto tvorená kuchynská linka nielenže dokonale dotvára celkový priestor miestnosti, ale pôsobí aj uhladene a čisto.

leskla kuchyna

Celá kuchynská linka je odetá do vysokého lesku bielej RAL 9010 farby. Tento odtieň bielej je veľmi príjemný na pohľad, pretože nie je tak ostrý ako by čistý biely lak bol. Zástena a pracovná doska sú v prevedení elegantného drevodekoru dub halifax tabakový.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk.  Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

Na celú kuchyňu sme použili zafrézované madlo vo farbe dvierok. Výhodou tohto madla je, že vôbec netrčí a teda o madlo nemôžete pri varení zavadiť. Zároveň opticky predlžuje vodorovné línie a tým celkovo aj línie kuchyne.

drez Blanco s odkladacou mriezkou

Chválime výber klienta, ktorý sa rozhodol pre drez od značky BLANCO – ELON XL 8S vo farbe antracit, ktorý kombinuje širokú vaničku a menšiu odkladaciu plochu. Plochu je možné podľa potreby rozšíriť nerezovou mriežkou. Praktické riešenie, ktoré pri varení určite oceníte.

Na osvetlenie pracovnej plochy sme použili LED pás vo farbe teplá biela. Osvetlenie štandardne dodávame s diaľkovým ovládaním, ktorým si viete nastaviť intenzitu svetla. Chladenie LED pásika zabezpečuje hliníkový profil.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

obyvacka

Obývacia zostava, ktorá sa skladá z levitujúcej TV skrinky a knižnice. Výsledný efekt levitovania doknale podčiarkuje podsvietenie skriniek LED teplým bielym pásom.

tv skrinka

Levitujúca TV skrinka v prevedení dub halifax tabakový pripravená na mieru.

kniznica v obyvacke

V obývačke klient zvolil namiesto robustnej skrine menšiu, s otvorenými policami, ktoré slúžia ako knižnica.

Detail na knižnicu v obývačke, na ktorú bol použitý rovnaký materiál ako v kuchyni.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii?

Spodné dvierka na kuchyni: Biely RAL 9010 lak
Horné dvierka na kuchyni: Biely RAL 9010 lak
Pracovná doska: Dub halifax tabakový
Zástena: Dub halifax tabakový
Úchytka:
Zafrézované madlo vo farbe dvierok
Osvetlenie: LED teplá biela 

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk