Realizácia vzorového bytu v spolupráci so štúdiom Kompas – Urban Residence

#30

Plne funkčné mestské bývanie, ktoré pohodlne poslúži jednotlivcovi, mladému páru, či páru s dieťaťom – takto znelo zadanie. Moderný 2,5i byt spĺňa všetky tieto parametre. V spálni sú jednoduché, minimalistické šatníkové skrine v bielom perleťovom mate, aby priestol mohol dýchať a nepôsobil preplneným dojmom. Detská izba, alebo prípadne, pracovňa, má navzdory menšej výmere taktiež dostatok úložného priestoru, pracovný kútik a izba stále pôsobí jednoducho a nepreplnene. Nové moderné byty sa vyznačujú prepojením obývacej izby a kuchyne, zhodnoťte, či sa realizácia vzorového bytu podarila! :)

realizácia vzorového bytu
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu?

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka antracitovom mate.
Vstavaná skriňa v spálni.
Skrinka na kabáty.

malá kuchyňa

Celý priestor vzorového bytu sa pohybuje v odtieňoch antracitovej, zelenej a bielej farby. Sekunduje im však veľa drevených prvkov nachádzajúcich sa v interiéri, vďaka čomu pôsobí byt príjemnejšie a nie tak chladno.

matný antracit a dub zlatý
kuchyňa priamy pohľad

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? nájdete ich na konci článku…  Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk. Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

antracitová kuchyňa
matná kuchyňa

Najčastejšou obavou klientov, ktorí sa zaujímajú o kúpu bytu v novostavbe, či prípadne už o návrh interiéru, je kvôli menším priestorom kuchyňa. Keď sa však zveríte do rúk profesionálov, o plne funkčnú kuchyňu nemusíte mať vôbec starosti. Aj táto kuchyňa obsahuje vstavanú chladničku, umývačku riadu, skrinky na odkladanie riadu, aj vstavaný digestor – a teda všetko to, čo potrebujete pre plnohodnotné fungovanie kuchyne v dnešnej dobe.

vstavaná biela skriňa
biela vstavaná skriňa

Úložného priestoru nikdy nie je dosť a keď je vzácny každý m2, platí to dvojnásobne. Jemná, akoby s priestorom vžitá vstavaná skriňa v bielom mate nám poskytuje veľa úložného priestoru, pričom sú police v nej variabilne polohovateľné podľa potreby. Biela farba je klasika a čo viac, ľahko sa kombinuje. Hoci ide o tak veľký kus nábytku, vďaka svojej ľahkosti prevedenia sa z neho nemusí hneď stať odrazový mostík pre zvyšok zariadenia.

detská izba
detská izba biely mat

Ani menší priestor tejto detskej izby, alebo aby sme boli korektní, pol-izby, nebol pre architektov problém. Do vstavaných skríň bola osadená posteľ a pridali sme aj menší písací stôl, aby bola izba plnohodnotná a funkčná. Prevedenie úložného priestoru je v bielom perleťovom mate.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

vstavaná skriňa v predsieni

Po vstupe do bytu vás privíta minimalistická skriňa na mieru pre odloženie kabátov a topánok s výklenkom v prevedení dub zlatý.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii?

Dvierka na kuchyni: Antracitový mat
Pracovná doska: Dub zlatý
Zástena: Antracitový mat
Úchytka: Čierne „L“ madlo
Osvetlenie: LED teplá biela

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk