Štúdio – Malé Krasňany

#29

Ako zladiť plnohodnotný priestor na spanie spolu s plnohodnotnou kuchyňou, keď ide o apartmán? Nasledujúca realizácia vám aspoň trochu priblíži predstavu takéhoto bývania. Ide o ideálne bývanie pre jednotlivca, alebo príležitostné mestské bývanie. V apartmáne nájdeme všetko to, čo je nevyhnutné pre funkčné bývanie – nábytok na mieru je presne v takýchto priestoroch veľmi nápomocný a vieme tak dokonale využiť každý priestor na 100%. Ani štúdio – Malé Krasňany nebolo výnimkou.

kuchyňa
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu? 

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka spojená so šatníkom.
Skriňa v predsieni a TV skrinka.
Manželská posteľ Aspen.

Antracitovo biela kuchyňa dub zlatý

Kuchynskú linku sme odeli do antracitového a bieleho matu, pričom sme ostali verní dubu zlatému a použili sme ho na zástenu a pracovnú dosku. Dub zlatý je už klasicky nasvietený teplým bielym svetlom, aby krásne vynikla jeho farba.

matná kuchyňa v štúdiu

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk.  Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

apartmán

Takýto priestor je možné riešiť rozkladacou pohovkou, alebo posteľou podľa výberu. Závisí samozrejme od preferencií. Výklenok v kuchynskom ostrovčeku zároveň môže slúžiť aj ako nočný stolík.

urban residence apartmán
dekor dub zlatý
chodba

Hoci keď ide o menší priestor, nájdeme tu aj stôl. Ten môže slúžiť ako menší pracovný kútik a zároveň aj ako jedálenský kút. Ako všetok ostatný nábytok, aj stôl je vyrobený na mieru.

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

predsieň

V hale je osadený veľký vstavaná skriňa v bielom perleťovom mate, ktorý je doplnený hliníkovým madlom v tvare „L“ .

Aké materiály sú použite v tejto realizácii?

Spodné dvierka na kuchyni: Biely perleťový mat.
Horné dvierka na kuchyni: Antracitový mat.
Pracovná doska: Dub zlatý.
Zástena: Dub zlatý.
Úchytka: Hliníkové „L“ madlo.
Osvetlenie: LED studená biela.

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk