Vzorový byt – Malé Krasňany

#35

Aj čierna (antracitová) kuchyňa môže pôsobiť útulne, ak ju zladíte s krásnym motívom dreva. Dôkazom toho je vzorový byt Malé Krasňany. Hoci ide o interiérovo odvážnejšie riešenie, čo raz viac ľudí prichádza na chuť práve tejto kombinácii. Je potrebné rozmyslieť si, či sa vám pohľad na čiernu kuchyňu nezunuje a taktiež si byť vedomý jej údržby, ktorá si vyžaduje trochu viac pozornosti ako možno iné farebné prevedenia. Nám sa kombinácia matného antracitu s dubom zlatým veľmi páči a rozhodne sa jej nemusíte báť ani vy :)

antracitová kuchyňa s obývačkou
O čom sa dočítate v tomto článku ?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu?
Aký materiál bol použitý?

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii ?

Kuchynská linka spojená so šatníkom.
Komoda Canadian Wild Oak.
Vstavaná skriňa v spálni.
Vstavaná skriňa v predsieni.

malé krasňany kuchyňa s obývačkou
antracitová kuchyňa

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? Nájdete ich na konci článku. Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk.  Pre doplnky do vášho interiéru navštívte náš eshop!

matný antracit dub zlatý

Dub zlatý nám pri teplom svetle krásne žiari a je naozaj zlatý. Nasvietenie dekoru tým správnym výberom svetla je veľmi dôležité. Tak, ako ním môžete dekor vyzdvihnúť, veľmi rýchlo mu vieme aj ublížiť. Našťastie však nejde o tento prípad :) .

matná kuchyňa
detail antracitová kuchyňa
antracitový kameninový drez

Kameninové drezy od spoločnosti BLANCO prichádzajú v rôznych farebných prevedeniach a preto ich viete dokonale zladiť k varnejj doske, či k celkovému dizajnu kuchyne. My sme sa samozrejme rozhodli pre drez v antracitovej farbe.

výsuv ikuchyne

Tieto „L“ madlá su šikovné, ľahko upraviteľné a takmer ich nie je vidno. 

zástena dub zlatý

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 30% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

spálňová zostava

S našimi skriňami budete mať pocit, akoby s interiérom žili. Stanú sa jeho dokonalou súčasťou a je už na vás ako ich využijete. Vstavaný nábytok oceníte najmä v bytoch, kde je zvyčajne najväčší problém s nedostatkom úložného priestoru.

predsieň

Komodu Canadian Wild Oak nájdete na našom eshope. Spolu s ňou aj iné kusy nábytku z tejto série.

vstavaná skriňa v predsieni
vstavaná skriňa v predsieni s výklenkom

Hravé výklenky, či rôzne výrezy ozvláštnia samotnú skriňu a dokonale zapadnú do priestoru. Výklenkom sa medze nekladú – poslúžia napríklad ako priestor na odkladanie kľúčov.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii?

Spodné dvierka na kuchyni: Antracitový mat.
Horné dvierka na kuchyni: Antracitový mat.
Pracovná doska: Dub zlatý.
Zástena: Dub zlatý.
Úchytka: Čierne a hliníkové „L“ madlo.
Osvetlenie: LED teplá biela.
Dvierka na vstavanom nábytku: Biely perleťový mat.

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk