Vzorový byt v Malých Krasňanoch

#28

Zmysel pre detail – aj takto by sa dala nazvať táto realizácia. Ide o vzorový byt v Malých Krasňanoch, ktorý sme s našimi dizajnérmi do detailu zariadili a dodali kuchyňu s nábytkom na mieru. Celý interiér je zariadený moderne a „vzdušne“, ako sa na mestké bývanie hodí. Striedajú sa tu materiály ako dekor Dub Halifax tabakový, Biely perleťový mat a Mandľový mat. Nech sa páči, vstúpte! :)

vzorový byt Malé Krasňany
O čom sa dočítate v tomto článku?

Aké osvetlenie je použité na tejto kuchyni?
Aká zástena je použitá na tejto kuchyni?
Akú úchytku sme vybrali na túto realizáciu?
Aký materiál sme použili?

Aký nábytok nájdete v tejto realizácii?

Kuchynská linka spojená so stolom.
Obývačková knižnica a TV skrinka.
Pohovka Dizy.
Manželská posteľ INES.

obývačková zostava

Obývacia zostava je zložená z minimalistickej TV skrinky v prevedení Dub Halifax tabakový a z knižnice, ktorá taktiež kombinuje rovnaký drevodekor a Biely perleťový mat.

Zaujímajú Vás materiály použité na tejto realizácii? nájdete ich na konci článku…  Pre viac info nás kontaktujte na 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk

kuchynská linka

Hoci sa na prvý pohľad zdá, že ide o klasickú kombináciu bieleho matu a dreva, nie je tomu tak. Horné skrinky sú totiž odeté do mandľového matu a so spodnými skrinkami, ktoré sú matné biele, tak vytvárajú jemný kontrast. Je to len malý detail, no ako viete, na detailoch predsa záleží :) K mandľovej farbe sa krásne hodí dekor Dub Halifax tabakový, z ktorého je spravená zástena a pracovná doska. Aby sme opticky rozdelili stôl od kuchynskej linky, vybrali sme preň dekor Atelier šedý, ktorý ladí so striebornými prvkami v kuchyni.

Vzorový byt v Malých Krasňanoch

Dizajn perfektne dopĺňajú prvky, ktoré môžete nájsť na našom eshope www.ikuchyne.sk/eshop.

Tv skrinka v obývačke
vstavané skrine v spálni

Najčastejším a najobľúbenejším dekorom pri výbere šatníkových skríň je práve biely perleťový mat. Šatník je nenápadný a bezproblémov k nemu skombinujete aj zvyšok nábytku či dekorácii.

biela perleťová skriňa

Priebiehajúca akcia. Využite momentálne prebiehajúcu zľavu 20% na všetky kuchyne na mieru. Viac informácií o získate v sekcii AKTUALITY

vstavaná skriňa v predsieni

Vďaka našej výrobe vstavaných skríň a nábytku na mieru si zachováte jednotný dizajn naprieč celým interiérom. Bez problémov tak môžete mať všetok vstavaný nábytok dokonale zladený. Všetky skrine môžu byť prispôsobené vaším preferenciám tak, aby ste boli spokojní.

Aké materiály sú použite v tejto realizácii?

Horné dvierka na kuchyni: Mandľový mat
Spodné dvierka na kuchyni:
Biely perleťový mat
Pracovná doska a zástena: Dub Halifax tabakový
Úchytka: Zafrézované hliníkové madlo
Osvetlenie: LED teplá biela
Stôl: Ateliér šedý
Výklenky: Dub Halifax tabakový
TV skrinka: Dub Halifax tabakový
Vstavaný nábytok: Biely perleťový mat

Nezabudnite! Kuchyňu môžete akokoľvek rozmerovo a materiálovo upravovať. Ak ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia – dohodnite si osobné stretnutie a naši odborníci Vám ochotne poradia s farbami aj technickým riešením Vašej novej kuchyne. 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk