okrúhle zrkadlo Venice

10 tipov na očarujúce nástenné zrkadlo

Potrebujete do vášho domu alebo bytu vybrať vhodné nástenné zrkadlo, ale chýba vám inšpirácia? My vám ju ponúkame v tomto blogu. Zrkadlá všetkých štýlov, tvarov, veľkostí, farieb a materiálov – nájdite to, ktoré vás osloví a potom už len stačí domyslieť, kde a ako ho použijete. Možno vám ako nápad poslúžia aj fotky interiérov s využitím zrkadiel. 

Nádych vintage 

Nástenné zrkadlo Castillo si získa každú romantickú dušu obľubujúcu vintage štýl. Drevo v bielom, tak trochu ošarpanom prevedení a zaujímavý dekór prelínajúci zrkadlo vytvárajú čarokrásny efekt. V hornej časti má zrkadlo tvar oblúka, čo ešte podčiarkuje vintage efekt. Nepripomína vám okno paláca? Cíťte sa vo svojom príbytku jedinečne aj vďaka tomuto skvostnému zrkadlu.

vintage zrkadlo Castillo
Zdroj: iKuchyne.sk

Z naplaveného dreva

Prineste si kúsok panenskej prírody do vášho domova. Nástenné zrkadlo Riverside ozvláštni a zútulní váš domov a prinesie príbeh putovania. A to vďaka tomu, že je vyrobené z naplaveného teakového dreva. Jednotlivé vetvičky umiestnené okolo okrúhleho zrkadla vytvárajú krásny 3D efekt a pripomínajú žiariace Slnko. Napriek svojej nápaditosti ale vôbec nepôsobí gýčovo – práve naopak. 

zrkadlo Riverside z naplaveného dreva
Zdroj: iKuchyne.sk

Tajuplné okno

Zrkadlo Secret Window vám učaruje! Vďaka mahagónovému masívnemu drevu a ozdobnému ručnému vyrezávaniu pôsobí ako rozprávkové okno. Otvorte malé dvierka umiestnené v strede a odkryje sa pred vami zrkadlo. Keďže ide o ručnú prácu, každý jeden kus tohto zrkadla je unikát. Doprajte svojmu príbytku čosi výnimočné!

zrkadlo Secret Window
Zdroj: iKuchyne.sk

Retro v spojení s moderným

Pôsobí štýlovo a veľmi nadčasovo. Zrkadlo Venice krásne doplní interiéry ladené do industriálneho, škandinávskeho, retro aj moderného štýlu. Okrúhly tvar mu dodáva osobitosť a hravosť, medený lem na bočnej strane zase jemnú honosnosť

okrúhle zrkadlo Venice
Zdroj: iKuchyne.sk

Slnečný lúč

Užite si slnečné lúče aj počas daždivých dní! Zrkadlo Sunlight ich prinesie ku vám domov raz a navždy. Kovové lúče v medenom odtieni obklopujúce okrúhle zrkadlo evokujú pocit príjemného tepla. Krásne sa vynímajú na kontrastnej stene spolu s ďalšími bytovými doplnkami s kovovými odleskami. Toto zrkadlo si môžete v našom eshope zvoliť v dvoch veľkostiach a tak isto aj v zlatej farbe.

zlaté zrkadlo Sunlight
Zdroj: iKuchyne.sk

Z medených kamienkov

Pri okrúhlych zrkadlách ešte chvíľu ostaneme. Koniec koncov, v súčasnosti sú veľmi moderné a obľúbené. Zrkadlo Stone Mosaic, lepšie povedané jeho rám, je vytvorený z kamienkov v medenej farbe. Pri dopade svetla sa jemne lesknú a vytvárajú elegantný efekt. Toto zrkadlo sa bude krásne vynímať v predsieni, ale aj obývačke či spálni. Pekne ladí s prírodnými materiálmi, najmä drevom. Zaujímavo doplní aj industriálny štýl bývania. Okrem medeného prevedenia si môžete zadovážiť aj strieborné.

zrkadlo Stone Mosaic
Zdroj: iKuchyne.sk

Elegantná renesancia

Stojanové zrkadlo Renaissance sa v miestnosti stane zaujímavým prvkom s osobitou eleganciou. Renesančné ozdobné zdobenie dreveného rámu ho krásne dekoruje, ale zároveň nie je až príliš prezdobené či pútajúce pozornosť. Strieborná farba s nádychom zlatej vytvára príjemné farebné prechody a odlesky. Vyzerá krásne pri neutrálnych a decentných farbách, ale aj pri výrazných, s ktorými vytvorí zaujímavý kontrast.

Zdroj: iKuchyne.sk

Luxusné striebro

Hľadáte očarujúce moderné zrkadlo do predsiene či spálne? Nástenné zrkadlo Venice by vás mohlo zaujať. Masívne orámovanie v striebornom dezéne vytvára krásny vzhľad v spojení so stenou za zrkadlom. Môžete si vytvoriť vlastný dizajn podľa toho, pre akú farbu alebo vzor na stene sa rozhodnete. Štvorcové zrkadlo je dostatočne veľké na líčenie sa alebo úpravu účesu. Prijali by ste ho v inej farbe? Nájdete ho aj v zlatej a bielej. 

strieborné zrkadlo Venice
Zdroj: iKuchyne.sk

Dokonale nedokonalé

Zrkadlo Hemingway vďaka svojej jednoduchosti a prirodzenosti zapadne do každého interiéru. Rám tohto obdĺžnikového zrkadla tvorí masívne drevo. So všetkými svojimi dokonalými nedokonalosťami je recyklované drevo naozaj originálnym dekoratívnym prvkom. Vychutnajte si jeho štruktúru, prasklinky a prelínajúce sa odtiene farieb. Každý kus zrkadla Hemingway je originál aj vďaka ručnej práci, ktorá stojí za jeho vznikom.

Zdroj: iKuchyne.sk

Zhluk bublín

Zrkadlo Redondo pripomína zhluk bublín. Jednotlivé okrúhle zrkadlá v rôznych veľkostiach sa navzájom dopĺňajú a prelínajú, čím vytvárajú veľmi zaujímavý efekt. Pôsobia jemne a ľahučko, rovnako ako bubliny práve vyfúknuté z bublifuku. Zrkadlo môžete na stenu umiestniť na výšku aj na šírku – vyberte si, ktorá možnosť sa vám viac páči a nechajte svoje kreatívne JA prejaviť sa.

Zdroj: iKuchyne.sk

Pri umiestňovaní zrkadla skúste experimentovať. Jeho správne umiestnenie dokáže opticky zväčšiť miestnosť, dodať jej impozantnosť alebo upútať pozornosť na zaujímavé prvky v miestnosti – napríklad krištáľový luster alebo zátišie so sviečkami položené na zemi. V tmavej miestnosti zase môže z okna odrážať svetlo alebo slnečné lúče do miestnosti. 

Ešte viac inšpirácie? Pozrite si všetky dizajnové zrkadlá v ponuke nášho eshopu.