Čaro priestoru so vstavanou skriňou. Nechajte si poradiť od nás! Zdroj: iKuchyne.sk

Čaro priestoru so vstavanou skriňou. Nechajte si poradiť od nás!

Veľmi dobre to všetci poznáme, malé byty, veľké byty alebo domy, zíde sa nám taký kabát aj onaký, nechceme zbytočne vyhadzovať veci alebo extra kvôli tomu kupovať komodu, ktorú nie je možne už napratať veru nikam. Ešte, že šikovný rezbár dostal nápad a podarilo sa mu vytvoriť vstavané skrine a ušetriť tak kopec miesta a centimetrov v byte. Poďme si teda predstaviť najväčšie výhody, ktoré vstavané skrine prinášajú.

Vstavané skrine vyčarujú priestor na počkanie

Hlavnou výhodou vstavaných skríň je to, že sa dajú vždy prispôsobiť vaším potrebám a je jedno, či zariaďujete byt, dom, chatu, kanceláriu alebo priestor v kaviarni, či reštaurácii. Tento systém skríň, bol navrhnutý presne preto, aby ste si do nich mohli napratať celý váš svet a zároveň, aby vám to nezavadzalo v domácnosti. Vstavané skrine sú robené na mieru podľa vašich predstáv.

Ich konštrukcia je vždy spojená od stropu až ku podlahe a to preto, aby sa čo najviac, využil priestor.S priestorom, samozrejme ide ruka v ruke to, že celá réžia rozmerov je na vás. To znamená, vy si určite hĺbku, výšku a šírku skrine, presne podľa vašich predstáv a preferencií. Neexistuje rozmer, ktorý by vás obmedzoval.

Vstavané skrine podľa predstáv klienta plne vyhovujú jeho potrebám a požiadavkam. Zdroj: iKuchyne.sk
Vstavané skrine podľa predstáv klienta plne vyhovujú jeho potrebám a požiadavkam. Zdroj: iKuchyne.sk

Dizajn neobmedzených možností

Azda najväčšou výhodou pri voľbe vstavaných skríň, je to, že sa nemusíte obávať toho, že sa to nehodí k už zariadenému bytu alebo domu, či kancelárie, ak sa rozhodnete pre vstavané skrine neskôr. Na výber je takmer vždy neobmedzené množstvo možností dizajnu skrine a doplnkov.

Všetko bude závisieť od toho, aký vzhľad sa páči vám a čo sa hodí do interiéru. Najčastejšie sa, ale odporúča nevzorovaný dizajn, s hladkou štruktúrou.

Rada odborníka: Ak sa rozhodnete pre klasické vstavané skrine a hľadáte osvedčené tipy v prostredí popredných slovenských dodávateľov, neváhajte si pozrieť prácu Hilkovič, Komandor alebo Divedoor.

Praktické a funkčné vstavané skrine

Najzásadnejšou vlastnosťou, prečo si vybrať vstavané skrine, je určite ich funkcionalita. To, do akej miery  si odkladací priestor navrhnete bude záležať iba od vás. Okrem dizajnu si budete aj sami, prispôsobovať využitie priestoru.

Počet poličiek, počet miest na zavesenie, počet zásuviek a celkový prehľad úložného priestoru si opäť navrhnete sami alebo s pomocou návrhára.

Funkcionalita a praktickosť sa odrážajú aj na tom, akým spôsobom sa takáto skriňa otvára. Bočné posuvné dvere ozaj spĺňajú kritéria pre super praktické riešenie. Žiadne otváranie do korán na sekcie, ale jednoduchý ťah doprava alebo doľava. No dá sa to samozrejme urobiť aj inak!

Vstavané skrine s výklenkom, s dvierkami, bez dvierok, s poličkami, so všetkým, čo potrebujete a chcete. Zdroj: iKuchyne.sk
Vstavané skrine s výklenkom, s dvierkami, bez dvierok, s poličkami, so všetkým, čo potrebujete a chcete. Zdroj: iKuchyne.sk

iKuchyne.sk majú vlastný unikátny dizajn

Zatiaľ, čo vyššie sme si uviedli najväčšie a najzákladnejšie výhody, vstavané skrine sa dajú dizajnovať oveľa lepšie. V našej ponuke nájdete vstavané skrine s pántovými dverami, ktoré nám dovoľujú hrať sa rôznymi výklenkami, otvormi alebo praktickým sedením. Spoznajte výhody vstavaných skríň od spoločnosti ikuchyne!

Elegantný dizajn

Naším hlavným poslaním bolo vyšperkovať dizajn aj do tých najmenších detailov. Záleží nám na tom, aby skrine nevyzerali zbytočne priemyselné alebo lacno, a aby nenarušili konzistenciu priestoru a zároveň nepôsobili robustne. Preto sme stavili na elegantný štýl, tak aby bol kombinovateľný s každým priestorom. Skrine tak, nepôsobia zbytočne robustné v priestore, ale sú dôležitou súčasťou priestoru ruka v ruke.

Pevná zadná stena

Oproti klasickým vstavaným skriniam, je zadná strana skrine pevná. A to znamená, že neušpiníte si zbytočne stenu ani veci, ktoré do nej odložíte. Koniec koncov, to vyzerá aj lepšie a je to oveľa praktickejšie.

Vstavané skrine s ešte väčšou využiteľnosťou priestoru

Neobmedzovali sme sa len na typické zakrytie priestoru, ale prispôsobili sme dizajn pre všetky potreby aj tie atypické.  Lebo výzvou je pre nás vždy priestor a celkový dojem, no a v neposlednom rade musí ísť hlavne o nenápadnosť a funkcionalitu!

Na mieru vstavaný nábytok ponúka neobmedzené možnosti. Zdroj: iKuchyne.sk
Na mieru vstavaný nábytok ponúka neobmedzené možnosti. Zdroj: iKuchyne.sk

Polohovateľné vnútorné police

Elegancia v sebe ukrýva samozrejme aj rafinovanosť. A na to sme samozrejme mysleli. Čím pohodlejšie tým, o to viac, oceníte hru a funkčnosť.

Vstavané skrine vhodné do každého priestoru

Dobrý nábytok, je taký, ktorý nemusíte obchádzať, ale vytvára miesto vášho domova nenápadným spôsobom. To bolo naším cieľom, hrať sa s priestorom a materiálom a dosiahnuť tak spokojnosť na oboch stranách. Na priestore nezáleží, lebo celkový dizajn sa dá vždy prispôsobiť tomu, čo chcete a očakávate od vstavanej skrine.

TIP NA ZÁVER:  Nezabudnite sme tu pre vás! Všetky vstavané skrine vyrábame na mieru. Ak ste z okolia Bratislavy, určite neváhajte a dohodnite si osobné stretnutie s našími odborníkmi, ktorý pre vás navrhnú to, po čom vy túžite. Využite buď telefonický kontakt 0908 50 90 91 alebo info@ikuchyne.sk.