konferencny stolik s uloznym priestorom

Hľadáte funkčný konferenčný stolík s úložným priestorom?

Určite budete so mnou súhlasiť, ak poviem, že niet zariadenej obývačky, v ktorej by chýbal konferenčný stolík! Viaže sa ku gauču a spolu vytvárajú funkčnú a estetickú dvojicu. Zväčša býva tým posledným kusom nábytku, ktorý nám do obývačky pribudne. Na mušku sme si preto vzali konferenčný stolík s úložným priestorom. Uvítate ich, pre ich praktickosť, ale zároveň prepracovaný dizajn. Inšpirujte sa naším výberom!

Konferenčný stolík v industriálnom štýle

Industriálny štýl sa teší veľkej obľube v súčasných interiéroch. Hlavne mladší si tento štýl vyberajú pre svoje interiéry. Inšpirujte sa konferenčným stolíkom v podobe prepravného boxu. Jeho vnútorný priestor vám poslúži na odloženie vecí, ktoré majú byť vždy poruke, ale nemusia byť stále na očiach. V našom eshope nájdete zaujímavé industriálne konferenčné stolíky, ktoré ponúkajú úložný priestor a sú veľmi štýlové. Interiéru dodajú tú správnu šťavu! Stolíky tohto typu patria k tým výraznejším, hodia sa preto hlavne k farebne a tvarovo jednoduchším gaučom. 

Okrúhly konferenčný stolík

Konferenčný stolík tohoto tvaru zjemní strohosť každej obývačky. Pri takomto type stolíka sa úložný priestor skrýva pod stolovou doskou a vhodne ho využijete napríklad na odloženie deky, či nedočítaného časopisu. Tvarovo je takýto stolík jednoduchší, skúste ho kombinovať s výraznejším nábytkom vo vašej obývačke. Výsledný efekt bude exkluzívny a originálny.

Rada odborníka:
Výšku konferenčného stolíka prispôsobte úrovni vašej sedačky. Pre maximálny komfort a aj vizuál, by stolík nemal prevyšovať vaše kolená v sede. V centimetroch je toto rozpätie niekde medzi 35-45 cm.

Radi si vyložíte nohy na stôl vo vašej obývačke, alebo je to u vás prísne zakázané? Proti gustu žiaden dišputát, ako sa hovorí! Hlavne, aby to ten stôl ,,uniesol“! 

Kombinovaný konferenčný stolík

Tento kombinovaný konferenčný stolík s kovovým rámom a drevenou doskou bude neprehliadnuteľným prvkom vo vašej obývačke. Má v sebe zabudovanú aj nenápadnú, zato funkčnú zásuvku. Diaľkový ovládač bude mať v zásuvke svoje miesto! Takýto stolík pôsobí masívne, ale zároveň vzdušne.

VEDELI STE,

že primeraná šírka uličky medzi konferenčným stolíkom a sedačkou je práve 60 cm? A ak si chcete vybrať primerane veľký konferenčný stolík, jeho dĺžka by mala byť 1/3 – ½ dĺžky vášho gauča. Proporcionalita bude vtedy dokonalá!

Košové konferenčné stolíky

Chcete do svojej obývačky vniesť trochu noblesy a metalických odleskov? Košové konferenčné stolíky s odnímateľnou vrchnou časťou v zlato – sivej kombinácii to zvládnu hravo! Vašu obývačku vyšperkujete, ak ku gauču umiestnite takéto stolíky dva, a to v rôznych veľkostiach. Tým, že sú sčasti priehľadné, ich úložný priestor môžete využiť funkčne, ale aj dekoračne. Jednoduchý kvetináč so sukulentom umiestnený vnútri stolíka ešte viac zvýrazní jeho drôtenú štruktúru a zlatú farbu. Zároveň plocha stolíka zostane voľná, pre šálku kávy.

Biely konferenčný stolík

Že je biela farba ,,out of date“? V modernej obývačke si určite stále nájde svoje miesto. Aj v podobe bieleho konferenčného stolíka. Prepracovaný dizajn, jednoduché línie, ale aj funkčnosť sú voľbou pre tých najnáročnejších. Tablet, počítač či nabíjačka na mobil, budú odteraz poruke, ale pekne skryté v zásuvke stolíka. Biela, lesklá s kvalitnou povrchovou úpravou je nenáročná na udržiavanie. Stolík v takomto prevedení je ľahko kombinovateľný, zároveň zostane v obývačke neprehliadnuteľný.

Príručný konferenčný stolík

Stále viac obľúbenými a vyhľadávanými sa stavajú aj menšie, príručné stolíky. Zapasujú nielen ku kreslu, ale aj ku gauču. Ich funkcia je jednoduchá – mať ,,poruke“ odkladaciu plochu na šálku s čajom, knihu, resp. telefón. Zoskupenie – kreslo, lampa, príručný stolík, vytvárajú v obývačke osobitý mikrosvet. Príručný konferenčný stolík s úložným priestorom v obľúbenej bielo-drevenej kombinácii sa hodí do obývačky zariadenej v škandinávskom štýle. Vnútorný úložný priestor oceníte na odloženie rozčítanej knihy či časopisu.

Funkčnosť, štýl a kvalitný materiál. Tieto tri prvky sa musia snúbiť vo vašom konferenčnom stolíku. Venujte jeho výberu pozornosť, neuponáhľajte sa! Ak ste si vybrali výraznú sedačku, doplňte ju menej nápadným, jednoduchším konferenčným stolíkom. Na druhej strane, ak je váš gauč jednoduchý a farebne neutrálny, môžete si dovoliť výrazný, extravagantnejší konferenčný stolík. Cieľom je dosiahnuť vyváženosť v kombinácii týchto dvoch kusov nábytku.