Staroružová kúpeľňa

Interiérový dizajn v Európe – kalendár veľtrhov

Akétrendy si pre nás chystá interiérový dizajn pre nasledujúce obdobie? Chcete sa na vlastné oči presvedčiť, kam smerujú najnovšie trendy v interiérovom dizajne? Úžasné expozície a dokonalý súlad farieb a tvarov vás motivujú. Veľtrh je miesto, kde sa nábytky a inšpirácie rozdeľujú na segment a každý takýto segment sa zameriava na inú časť nábytku. Práve preto sa oplatí navštíviť výstavy nábytku a interiérového dizajnu

moddom
Ilustračná snímka výstava MODDOM (Zdroj: 24hod.sk)

MODDOM

Snáď najznámejší veľtrh na Slovensku sa konal v bratislavskej Inchebe v polovici októbra pod názvom Medzinárodný veľtrh nábytku MODDOM. Ukázali sa tu najnovšie trendy v bývaní a zariadení interiéru. Nachádzali sa tu nábytky do detských a obývacích izieb, kuchyne, spálne, predsiene, kúpeľne, ale tiež aj záhradný nábytok. Vystavovatelia tu poukázali na rôzne druhy zariadení od jednoduchých až po luxusné kúsky. 

moddom
(zdroj: incheba.sk)

Vedeli ste, že

Veľtrh MODDOM sa rozprestiera na ploche viac ako 20 000 metrov štvorcových a predstavuje sa tu každoročne viac ako 200 výrobcov a predajcov?

Nábytok a bývanie

Ak chcete zariadiť svoje bývanie a hľadáte moderný a krásny nábytok, tak sa určite príďte inšpirovať na obrovskú ponuku nábytku a doplnkov do domácnosti. Všetko nájdete pod jednou strechou v Agrokomplexe v Nitre. Tu sa uskutoční 30. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, designu, bytových doplnkov a architektúry, nazývaný NÁBYTOK A BÝVANIE. Je to miesto nových produktov a limitovaných edícií a uvedenie nových modelov na trh. Prinesie Vám veľa nápadov ako originálne a moderne zariadiť svoj domov.

nábytok a bývanie
Leták Nábytok a bývanie (Zdroj: Agrokomplex.sk)

CASA 2020

Medzinárodný veľtrh bytového zariadenia, kreatívneho bývania a životného štýlu. Koná sa 22.1.-25.1.2020 v Salzburgu. Je to najväčší a najdôležitejší veľtrh v Rakúsku pre interiérový dizajn. Tento veľtrh je považovaný za najlepší ukazovateľ tvorivého bývania. Je to zdroj inšpirácie a impulzov pre úžasné bývanie. Oplatí sa ísť pozrieť a uvidíte tu inovácie a trendy nasledujúcej sezóny.

CASA 2020

 9. Výberový veľtrh interiérového designu

V susednej Českej republike sa 26.3.2020 uskutoční 9. Výberový veľtrh interiérového designu v PVA EXPO Praha Letňany. Je to najväčší jarný veľtrh interiérového designu. Prebieha zároveň s veľtrhmi DESIGN v KÚPELNI, FOR INTERIOR, FOR GARDEN a FOR HABITAT. Tu sa môžete tešiť na veľkú prehliadku českého aj zahraničného designu. Predstavia sa tu dizajnéri, ktorí preukážu svoje originálne a kvalitné kúsky. Cieľom je preukázať trendy v bývaní celej verejnosti. Je to jedinečné miesto na získanie nových informácií a inšpirácií, kde sa môžete stretnúť s profesionálmi v oblasti bývania a interiérového designu.

Zároveň tu prebieha aj 13. veľtrh nábytku a interiérových doplnkov FOR INTERIOR. Preukážu sa tu novinky vo svete nábytku a interiérových doplnkov. Oslnia Vás najnovšie trendy a nové kolekcie nábytku.

FOR INTERIOR 2019
Ilustračná snímka veľtrh FOR INTERIOR 2019 (zdroj: forinterior.cz)

SALONE DEL MOBILE

Termín od 21. do 26. apríla 2020 je rezervovaný pre SALONE DEL MOBILE v Miláne. Veľa nábytkárov tu ukazuje svoje novink a trendy, ktoré zvádzajú svojou štylistikou. Racionálny úžitok, jasná elegancia a rafinovanosť sa stále drží na špici interiérových trendov. 

CERSAIE

V Talianskej Bologni sa každoročne v septembri stretávajú lídri svetového kúpeľňového dizajnu na výstave CERSAIE. Tu predstavujú svoje novinky kúpeľňových obkladov a dlažieb, interiéru a exteriéru. Pre rok 2020 je hitom staroružová farba. Táto farba dodáva teplú a príjemnú atmosféru vašej kúpelne. Veľkoformátové obklady a geometrické tvary sú tiež stále v obľube. 

Staroružová kúpeľňa
Staroružová kúpeľňa (zdroj: cersaie.it)

Na všetkých veľtrhoch sa predstavia vystavovatelia, ktorí chcú ukázať novinky zo sveta interiérového dizajnu. Pod jednou strechou nájdete rôzne nábytky do kuchyne, obývačky, detských izieb, spální, v rôznych tvaroch, materiáloch a štýloch. Navštívte niektorú výstavu nábytku a určite to neoľutujete. ?

Zaujíma vás interiérový dizajn? Prečítajte si náš článok o trendoch v interiérovom dizajne pre rok 2020!