Konferenčný stolík Square 90cm teakové drevo

Naučíme vás dekorovať váš konferenčný stolík!

Stavíme sa, že veľa z vás o dekorácii svojho konferenčného stolíka doposiaľ ešte ani neuvažovalo. Je to predsa praktický stolík v obývačke, ktorý slúži len na odkladanie diaľkového ovládača, časopisov a kníh. Hlavnú úlohu zohráva až vtedy, keď k vám príde návšteva a vy na neho veselo nosíte občerstvenie od výmyslu sveta, však? Takúto dekoráciu však netreba podceňovať. Konferenčné stolíky sa nachádzajú v centre diania – v obývačke a stojí za to, aby pôsobili príjemne a upravene. 

Nie ste si istý tým, akú dekoráciu použiť? Nič nepokazíte starou dobrou klasikou vo forme kníh a kvetov v kombinácii s jedným alebo dvomi bytovými doplnkami. Knihy môžete poukladať na seba, kvety skvele oživia a doplnky zas dotvoria celkovú kompozíciu v obývačke

Buďte trošku sentimentálny…

Nezáleží na tom či je to rodinné dedičstvo alebo darček, ktorý vám prirástol k srdcu. Zakomponovanie sentimentálneho prvku do dekorácie konferenčného stolíka dodá vášmu interiéru jedinečný dojem. Navyše, osobné predmety majú za sebou vždy nejaký príbeh a rozprúdia konverzáciu s návštevou. 🙂

 

View this post on Instagram

 

Det perfekta soffbordet, Cube, lagom stort, förvaring under, snygg design och finns i tre färger. Förutom svart så finns det i vitt och grått. Måtten är 120Lx60Bx39H och det finns även i en större storlek. PS. Ikväll presenterar vi vinnaren i vår sängtävling?

A post shared by Englesson Furniture & Beds (@englessonfurniture) on

Správny “čas” na minimalizmus

Ako hovorí stará múdrosť, niekedy je menej naozaj viac. Ak máte v obývačke výrazný nábytok, nápadný poťah na sedačke, či koberec zvoľte radšej jemnejšiu dekoráciu. Vystačíte si pokojne aj s jedným/dvomi predmetmi. Pridržiavajte sa však základného pravidla, že predmet, ktorý umiestnite na stolík by nemal byť taký vysoký, že bráni vo výhľade na oproti sediacu osobu. Pri rozhovore s návštevou by to mohlo pôsobiť rušivo.

Taburet ako stolík

Tak tomuto sa hovorí dva v jednom! Ak potrebujete viac miesta na sedenie, poslúži vám ako taburet, pokiaľ potrebujete veci odložiť, položíte naň podnos, nadekorujete vázu, misky, sviečky  a “tadá” máte konferenčný stolík. 

Symetria inak…

V dobe, kedy je všetko nepravidelné trendom, skúsme nenápadne vniesť do nášho bývania trošku symetrie. Všimnite si, že predmety na oboch stranách stolíka síce nie sú identické, no hodia sa k sebe z hľadiska veľkosti a tónu farieb. Pôsobí to harmonicky a kompaktne, však?

Viac priestoru na dekorovanie

Zvláštnu pozornosť si nepochybne vyžaduje dvojúrovňový konferenčný stolík. Ak taký máte doma, je to výhoda pre vás, pretože môžete byť ešte o niečo viac kreatívny. Pokiaľ však ide o spodnú policu, mala by byť dekorovaná jednoduchšie ako tá vrchná. Pokúste sa udržať podobný štýl, no zároveň ich od seba jemne odlíšte

Veľkosť je dôležitá

Konferenčný stolík by mal byť dostatočne veľký na to, aby sa vám naň okrem dekorácií zmestili aj veci, ktoré využívate každodenne. Je preto užitočné brať ohľad na jeho veľkosť v porovnaní s doplnkami. Príliš malé dekorácie by na veľkom stolíku zanikli a naopak tie veľké by ho zbytočne preplnili.

Prečo len jeden stolík?

Výborný efekt dosiahnete kombináciou dvoch a viacerých konferenčných stolíkov v rôznych veľkostiach. Vďaka výškovému rozdielu tak oživíte jednoduchšie zariadenú obývačku. Pri dekorácii stolíkov sa snažte predmety umiestňovať primárne na jeden stolík. Oba zaplnené stolíky by už mohli pôsobiť prehnane a funkčnosť by sa vytratila.

 

View this post on Instagram

 

Happy Sunday sweethearts ? In collaboration @calixter.se A discount code further ⤵️ Say hello to my new table ? The table fits everywhere and can be used as a coffee table or as a side table which fits me perfectly where I’m often moving things around ? The hanging glass pot is also so cute. I put a candle inside and it also looks beautiful with a plant inside ? I love the ability to use items in several ways! With code Lisa15 you get 15% off regular price and can not be combined with Ms products. The cod is valid from today 6/10-10/10 ? It’s a sunny Sunday over here this morning and I’m definitely going to enjoy it ☀️ . . . . . . . . #intedningsdetaljer #svenskahem #homestyling #produktstyling #hemmahososs #hjemme #homestylinginspo #interior4you1 #mitthem #designstyleliving #interior_deluxe #nordiskehjem #whiteinterior #mynordicroomlivingroom #instahomedecor #coffetable #interior123 #cozyminimalist #interiorporn #inredare #productstyling #inredningstips

A post shared by HOME BY LISA (@interior.lisa) on

Ak uvažujete nad kúpou stolíka a zaujíma vás aké konferenčné stolíky sme doposiaľ použili my v našich realizáciách kliknite sem.